www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 13:16:54

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 141 142 143 144 145 [146] 147 148 149 150 151 ... 153
Nyomtatás
Szerző Téma: Az új fórumot...  (Megtekintve 1745172 alkalommal)
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #304 Dátum: 2006 Február 01, 17:24:53 »

namost...

No megvan... Wink Ne csinalj tobbet ilyet, fantomas.

No udv!
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #303 Dátum: 2006 Február 01, 17:24:26 »

namost...
Nem elérhető tesztjani
Hozzászólások: 9

« Hozzászólás #302 Dátum: 2006 Február 01, 17:21:46 »

Nem tudom visszaállítani, bö... :-))))
Nem elérhető SiD
Hozzászólások: 3302


« Hozzászólás #301 Dátum: 2006 Február 01, 17:20:58 »

avatár jó dolog. anim gif-et fogad?

1963 VW1200 DeLuxe
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #300 Dátum: 2006 Február 01, 17:20:37 »

a Hoodride.com fóruma is tök gáz, mert a hülye amcsik 1. beidézik az előző postokat fényképestül és bazi nagy képeket szúrnak be az aláírásukba. remélem, mi nem jutunk ide.   Undecided

Mindent lehet szabajozni... Smiley

Ooooo, stone, rakd vissza az avatarokat! Smiley Nem tudom mit allitottal el, de allitasd vissza...  Grin
Nem elérhető SiD
Hozzászólások: 3302


« Hozzászólás #299 Dátum: 2006 Február 01, 17:19:03 »

a Hoodride.com fóruma is tök gáz, mert a hülye amcsik 1. beidézik az előző postokat fényképestül és bazi nagy képeket szúrnak be az aláírásukba. remélem, mi nem jutunk ide.   Undecided

1963 VW1200 DeLuxe
Nem elérhető SiD
Hozzászólások: 3302


« Hozzászólás #298 Dátum: 2006 Február 01, 17:17:18 »

képzeld el, amikor majd a pupákok rájönnek, hogy az aláírásba is lehet képet szúrni....

1963 VW1200 DeLuxe
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #297 Dátum: 2006 Február 01, 17:17:06 »

BAZ, mennyivel kisebb helyet foglalunk, ha nincsenek avatarok...

LETOROLTED AZ AVATAROKAT!!

Firssites: Ja, megse... Wink
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #296 Dátum: 2006 Február 01, 17:15:36 »

BAZ, mennyivel kisebb helyet foglalunk, ha nincsenek avatarok...
Nem elérhető SiD
Hozzászólások: 3302


« Hozzászólás #295 Dátum: 2006 Február 01, 17:14:46 »

nekem tetszik, hogy nincs faszerkezet, legalább nem fog szúvasodni...  Grin

1963 VW1200 DeLuxe
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #294 Dátum: 2006 Február 01, 17:12:33 »

Hopp, eltűntek az avatarok... Kikapcsoltam volna???? Mingyá nézem...

Most miért nincsenek kisképek baloldalt a nevek alatt??Direkt?? Huh
Nem elérhető Bripery
Hozzászólások: 21999


www.elitevwclub.hu

« Hozzászólás #293 Dátum: 2006 Február 01, 17:10:25 »

Most miért nincsenek kisképek baloldalt a nevek alatt??Direkt?? Huh

www.elitevwclub.hu

1994 Porsche 993 Carrera 2 cabrio
1982 Porsche 931 (924 Turbo)




Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének-nem derék ember. Gróf Széchenyi István
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #292 Dátum: 2006 Február 01, 16:52:02 »

próbálok egyszerűsíteni, megtartva a funkciókat... :-)

En hasznaltam... Bar vegulis igy is ott van, csak nem olyan poen... Wink
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #291 Dátum: 2006 Február 01, 16:48:59 »

Kikapcsoltam a fórum feletti faszerkezetet. Ez kisebb helyet foglal. Hogy tetszik?

En hasznaltam... Bar vegulis igy is ott van, csak nem olyan poen... Wink
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #290 Dátum: 2006 Február 01, 16:47:53 »

Kikapcsoltam a fórum feletti faszerkezetet. Ez kisebb helyet foglal. Hogy tetszik?
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #289 Dátum: 2006 Február 01, 12:20:34 »

nekem a gyárban is lassú a forum pedig 800-al töttök lefelé...


:-))))) písz! sok sikert

Hidd el, meg lehet szokni...nekem sem volt más választásom.
Nézd meg! Még én is, vén fejjel, beletanultam...
 Evil

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #288 Dátum: 2006 Február 01, 12:15:50 »

103LS #239:
"Többször írtam már:a "Megválaszolatlan üzenetek megtekintése" gomb nagyon jól használható."
Lehet, hogy én vagyok a béna, de nem azt csinálja, amit várok tőle.
Bemegyek a főoldalra, ott jelzi, hogy 4 új témakörben is született újdonság.
Megnyomom az általad említett gombot, megnézem az egyik új hozzászólást, majd visszamegyek a főmenübe. 3 újat jelez, helyesen.
Újra megnyomom a gombodat, mire azt mondja, hogy semmi új, hiszen mióta az előbb megnyomtam, tényleg nem történt semmi, de számomra akkor is van még 3 olvasatlan téma.


Nem te irtad, hanem te_o. Marmint a lemorzsolodasost...


Na figyi. Nem mesz be pl a bogarasok koze, mert akkor O ugy veszi, hogy megnezted mindegyiket, ami ott van. Ebben igazad van. DE fooldalrol megnyomod az emlitett gombot. Akarhanyszor nyomogathatod, indig kifogja listazni, hogy melyikeket nem lattad meg. Es ha egyet megnezel belolle, aztan onna egybol visszalepsz az uj hozzaszloasokhoz, akkor azt az egyet mar nem fogja megjeleniteni, de a tobbit igen. Most tanulmanyoztam at en is... Wink

Idézet
miért mondtátok az SG fórumon, hogy sok a topik amikor itt minden topikot további 3 részre bontottátok ?!

Egy rendes forum ugy nez ki, hogy nem 10 elolre meghatarozott topik van, es azokba irtok 40ezer hozzaszolast... Hanem ha felvetsz egy temat, akkor annak uj topicot nyitsz... Kitargyalva, elevul a topic akkor a lista aljara kerul. Ezert aztan ez a forummotor is erre van kitalalva alapvetoen, azert igy nez ki.
Nem valoszinu, hogy megoldhato az osszes topic fooldalon torteno felsorolasa... (ezert hivjak 2 szintu forumnak oket...)

Udv!
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #287 Dátum: 2006 Február 01, 12:12:52 »

nekem a gyárban is lassú a forum pedig 800-al töttök lefelé...


az átláthatóság érdekében nem lehetne az összes topikot egymás alá rendezni? az almapákkal és topikokkal nagyon átláthatatlan...


miért mondtátok az SG fórumon, hogy sok a topik amikor itt minden topikot további 3 részre bontottátok ?!

szerintem ez a nagyon tagozódás nem célszerű !


javaslat:   Topikok össze olvasztása
              könyvtár szerkezet vissza butitása 1 szintüvé !

nem jó ez a klikkesedés !

:-))))) písz! sok sikert

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #286 Dátum: 2006 Február 01, 11:32:49 »

103LS #239:
"Többször írtam már:a "Megválaszolatlan üzenetek megtekintése" gomb nagyon jól használható."
Lehet, hogy én vagyok a béna, de nem azt csinálja, amit várok tőle.
Bemegyek a főoldalra, ott jelzi, hogy 4 új témakörben is született újdonság.
Megnyomom az általad említett gombot, megnézem az egyik új hozzászólást, majd visszamegyek a főmenübe. 3 újat jelez, helyesen.
Újra megnyomom a gombodat, mire azt mondja, hogy semmi új, hiszen mióta az előbb megnyomtam, tényleg nem történt semmi, de számomra akkor is van még 3 olvasatlan téma.
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #285 Dátum: 2006 Február 01, 11:18:40 »

Lazly #243:
Én soha nem írtam olyat, hogy lemorzsolódok. Hidd el, jó szándék vezérel, ne haragudj, ha a magam módján segíteni akarok.
Nem elérhető ttika1303
Hozzászólások: 405


« Hozzászólás #284 Dátum: 2006 Február 01, 10:56:23 »

A magyar Skype-club oldalon van egy olyasmi amit html be lehet illeszteni ott valami "callto:" van beszúrva de ott href után.

Aham.

Ilyen formátumban próbáltad?:

Kód:
[url=callto: ... ] bármilyenszöveg [/url]

A ...-ra persze be kell írnod a szkájpos cuccot.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #283 Dátum: 2006 Február 01, 10:44:17 »

SG-t nem tudod lecsalni a netről?

Nem.

A forrast csak akkor latod, ha pl FTP fel tudsz lepni. Magat a feluletet hiaba szeded le... Ez biztos hogy nem jarhato ut.
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #282 Dátum: 2006 Február 01, 10:41:44 »



SG-t nem tudod lecsalni a netről?

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #281 Dátum: 2006 Február 01, 10:26:58 »

én sem baszogatásból írtam... ez csak a véleményem...

aki csinálta/szerkesztett/fordította/copyzta ezt az új forumot, annak nem lehet nagy akadály egy SG szerű/szintű egyszerű fórumot összedobni...

A forum egy ingyenes, nagyon komoly forummotoron nyugszik jelengleg, aminek a nagyresze ki van kapcsolva (higyjetek el, szinte tenyleg minden lehetseges kenyelmi funkcio ki van love...). A forrasa, mint mar emlitettem, igen meretes, es bar aprob dolgokat (folleg kivenni, vagy athelyezni) meg megoldhato, de komolyabb szintu atirasahoz igen komolyan bele kell melyedni a rendszerbe...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #280 Dátum: 2006 Február 01, 10:25:14 »

Lazly:
"Sok csicsa: A csillagok, hogy hany hozzaszolasa van, hetvegen letiltasra kerulnek...
Az avatarok, es alairasok (vagyis sok kiskep, amit mindenki berak maga...) kikapcsolhatok, hogy neked ne jelenitse meg..."
Lehet, hogy én vagyok szerencsés, de mint írtam, több, leginkább idegen gépről fórumozok. Számomra, ismétlem számomra elfogadhatatlan, hogy azzal kezdjem egy idegen gépen a fórumozást, hogy ki-be kapcsolgatok mindenfélét és erre még emlékezzem is. A régi fórum bármely gépről egyformán nézett ki és csak a fontos információk látszottak.
Örülök, hogy számos gombot nyomogathatok itt-ott, hogy "lebutítsam" a fórumot, de ez kb. ugyanannyi ideig tart, mint kivárni az oldal betöltését.
Nem tudom, megoldható-e, hogy a számomra megfelelő profilt vagy minek nevezzem kimentem pl. egy PENdrive-ra és a másik gépen azt használom.

A profil menu pont alatt lehet ezeket beallitani. Mindig amikor belepsz egy masik gepen az azonositoddal, ugyanazokat a beallitasokat veszi elo. Kilepesnel pedig visszaall az alatalanos beallitasokra.

Idézet
Megértem, hogy morcos vagy, hogy így kritizálgatom a műved, de mégegyszer mondom nem akarlak bántani.

Nem azert vagyok morcos, hogy kritizaljatok. Ezert vagyok morcos:

Idézet
De mindegy, gondolom a fórum ilyen marad, mi meg legfeljebb lemorzsolódunk. Majd jönnek mások. Remélem nincs harag.

Gondolom megerted, hogy miutan zavar titeket az a par csillagos desing, es en sok tizeezer soros forrasba keresem azt a 3 sort ami azt oda beszurja, es ugy erzem, hogy mindeezt feleslegessen.
Mar sokadszorra is, csak egy kis kitartast kertem.

Udv!
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #279 Dátum: 2006 Február 01, 10:24:25 »



tényleg szép munka, összetett, sokattudó...  de egy ilyen pörgős fórumnak nem igazán való.

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #278 Dátum: 2006 Február 01, 10:21:08 »



én sem baszogatásból írtam... ez csak a véleményem...

aki csinálta/szerkesztett/fordította/copyzta ezt az új forumot, annak nem lehet nagy akadály egy SG szerű/szintű egyszerű fórumot összedobni...

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
1303LS
« Hozzászólás #277 Dátum: 2006 Február 01, 10:17:59 »



Na ez így korrekt, ezt kérte a Lazly is.
Mindenki írja be hogy szerinte mi is lenne jó, és majd meg lehet vitatni.
1303LS
« Hozzászólás #276 Dátum: 2006 Február 01, 10:15:05 »

Na az én véleményem két nap után.

Tegnap otthon voltam egész nap és elég sokat tudtam fent lenni, szóval időben én pill. előre vagyok haladva.
Van csicsa nem vitatom-->szokni kell.Amit ki lehet kapcsolni kapcsolja ki aki akarja.
Többször írtam már:a "Megválaszolatlan üzenetek megtekintése" gomb nagyon jól használható.
Reggel itt a melóhelyen kb 10 perc alatt átnéztem az egész éjszakai termést.
Most elég volt erre kb 3 perc(a délelőttire).
Az egyszintű fórum valóban egyszerűbb lenne de nem hiszem hogy jobb is.

Meg fogja szokni szerintem mindenk, csak idő kérdése.
Az idézős dolog meg szerintem egyenesen jó.Nem kell mindig visszakeresni hogy most mire is volt ez a válasz.

Én így élem meg, ez az én véleményem.
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #275 Dátum: 2006 Február 01, 10:11:47 »

na akkor egy kis leltár...

júzernév: OK, de én áttenném az üzenet feletti sorba, úgyis azt nézem, hogy mikori az üzenet, amikor keresem, hogy hol tartottam. így viszont mindig ki kell nézni oldalra, hogy ki is írta, amit épp olvasok.

newbie, jr. member, stb: tök felesleges, delete.

elérhető: ez hasznos, de a szöveg része nem kell, a kis ikon meg pont elférne a júzernév mellett

hozzászólások száma: tök felesleges, delete.

3-4-5 stb. kis ikon: tök felesleges, ha akarok valamit, majd rákattintok a júzer nevére

(avatarok, aláírások és szmájlik nálam alapból kikapcsolva, úgyhogy ezekről semmit)

na akkor ott tartunk, hogy a baloldali rész már tök felesleges


hozzászólás címe (Re: ezmegaz): tök felesleges, delete

hozzászólás száma: maradhat, de elég a szám, nem kell elé a "Válasz:"

időpont: kell, sőt, ki kéne emelni, hogy sokkal jobban látható legyen. viszont az "Elküldve: Ma, ebben az időpontban:" szöveg úgy, ahogy van, felesleges, delete.

kellene viszont, hogy melyik hozzászólásra válaszolt az illető, megint elég a szám, persze linkként.

az egész egy vékony sorban elférne:hozzászólás száma, név, idő, re:szám, válasz gomb.

üzenettörzs: ez az idézés-dolog nem kell egyáltalán.

lábléc: a jelntsd a moderátornak, meg a naplózva tök felesleges, delete.


szóval ki lehet irtani a baloldalt teljesen, az üzenettörzsből meg egy csomó felesleges dolgot, és akkor van egy kellően tömör, de átlátható és jól kezelhető fórum.

1303LS
« Hozzászólás #274 Dátum: 2006 Február 01, 10:06:14 »

Hogy éred el amúgy a szkájpos csevegőt???

Ezt meg én nem tudom, mert még nem használtam.

Ojan mint az MSN?

Mert akkor gondolom a helyi gépen kell lennie szkájpnak.

Igen a helyi gépen kell lenni a skypenak.
Msn-t sajna nem ismerem.
A magyar Skype-club oldalon van egy olyasmi amit html be lehet illeszteni ott valami "callto:" van beszúrva de ott href után.
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #273 Dátum: 2006 Február 01, 10:03:25 »

Sto: "Köszönöm azok nevében is, akik foglalkoznak is a dologgal, nem csak mérgelődnek. Azt a legegyszerűbb."

Nem tudom, hogy ezt rám értetted-e. Ha a baszogatást is foglalkozásnak tekinted.... :-)))
Amúgy csesztetem a webeseinket, már rámozdultak a témára.
Nem elérhető ttika1303
Hozzászólások: 405


« Hozzászólás #272 Dátum: 2006 Február 01, 09:56:05 »

Azt találd még ki, hogy hogy lehet skype hívógombot varázsolni alulra az aláírásomra.
Ma egy csomót görcsöltem vele, de én hülye vagyok hozzá.

Hogy éred el amúgy a szkájpos csevegőt???

Ezt meg én nem tudom, mert még nem használtam.

Ojan mint az MSN?

Mert akkor gondolom a helyi gépen kell lennie szkájpnak.
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #271 Dátum: 2006 Február 01, 09:45:13 »

Sto!
A szupergamez motorját nem lehet valahogy elkommunizálni :-))
Nem hiszem, hogy egyedül ők használják a világon, biztos van 1-2 klónja is valahol, netán ingyenes.
Keresnék ilyet, ha tudnám hol. Megkérdezem a webes kollégákat.
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #270 Dátum: 2006 Február 01, 09:42:09 »

Lazly:
"Sok csicsa: A csillagok, hogy hany hozzaszolasa van, hetvegen letiltasra kerulnek...
Az avatarok, es alairasok (vagyis sok kiskep, amit mindenki berak maga...) kikapcsolhatok, hogy neked ne jelenitse meg..."
Lehet, hogy én vagyok szerencsés, de mint írtam, több, leginkább idegen gépről fórumozok. Számomra, ismétlem számomra elfogadhatatlan, hogy azzal kezdjem egy idegen gépen a fórumozást, hogy ki-be kapcsolgatok mindenfélét és erre még emlékezzem is. A régi fórum bármely gépről egyformán nézett ki és csak a fontos információk látszottak.
Örülök, hogy számos gombot nyomogathatok itt-ott, hogy "lebutítsam" a fórumot, de ez kb. ugyanannyi ideig tart, mint kivárni az oldal betöltését.
Nem tudom, megoldható-e, hogy a számomra megfelelő profilt vagy minek nevezzem kimentem pl. egy PENdrive-ra és a másik gépen azt használom.

Megértem, hogy morcos vagy, hogy így kritizálgatom a műved, de mégegyszer mondom nem akarlak bántani. Én is írtam már olyan progit, amit aztán a júzerek közfelkiáltással szaroztak le, nem esett jól, de a végén beláttam, igazuk volt (nem biztos, hogy most is ez a helyzet, lehet, hogy én vagyok vaskalapos).
Szerintem IQ-nak volt igaza az ő nyers modorában: beültünk egy Bogár után egy automataváltós, négykerekes, ABS-es, fedélzeti GPRS-es, DVD játszós digitális klímával bíró Tuaregbe. Nem biztos, hogy mindenki előnyben részesíti a nagy-nagy kényelmet az egyszerű kezelhetőséggel szemben.
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #269 Dátum: 2006 Február 01, 09:35:29 »

Szeretném ünnepélyesen megkérni a társaságot, hogy ha valaki talál egy EGYSZINTŰ INGYENES fórummotort, azonnal kiabáljon. nekem sem tetszik ez a kétszintű.
Az is jó, ha valaki társadalmi munkában ír nekünk egy ilyet.
Higgyétek már el, hogy kurva sokat kerestünk, de nem találtunk egyszintű fórumot!!
A supergamez pedig átmeneti megoldásnak jó volt, de nem a sajátunk. Ha valamelyik supergamez tulaj összeveszik a másikkal, és viccből felrúgja a szervert vagy töröl mindent, akkor az életünkből 2-3-4 év kerül törlésre. Itt már miénk az adatbázis. Akkor váltunk fórummotort, amikor akarunk.
Tehát közcélú felhívás!!
Keresünk egyszerű, egyszintű fórummotort!

Köszönöm azok nevében is, akik foglalkoznak is a dologgal, nem csak mérgelődnek. Azt a legegyszerűbb.
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #268 Dátum: 2006 Február 01, 09:30:15 »

De mindegy, gondolom a fórum ilyen marad, mi meg legfeljebb lemorzsolódunk. Majd jönnek mások. Remélem nincs harag.

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #267 Dátum: 2006 Február 01, 09:29:09 »


Ennyi a tartalom:

Qzma, Elküldve:08:36:47
"Eggyetértek veled !  Evil
miért kell túl bonyolítani a dolgot ???"
válasz erre: BlackPsenior  08:31:14

És ez látszik:


[melléklet törölve a rendszer által]

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #266 Dátum: 2006 Február 01, 09:21:42 »

Ja, és idézés nélkül nem lehet egy hsz -re válaszolni. Ha egy idézésből két mondat a fontos, vagy kitörlöm, vagy bennemarad. Egy gyors folyású topicban gyanítom, nem fogják törölgetni.
Ezek a fórumtípusok, mint ez is, a chat -szerű fórumoknak valók, ahol kevés a tartalom (lsd. carstyling). A miénket nem ilyen típusúnak tartom, bár ezzel a jelek szerint kisebbségben vagyok...

No sziasztok!

Ezek mind mind technikai jellegu, hasznalati problemak, amik elsosorban a user dolga elharitani, de ezt a reszt hagyjuk. Wink

Idézet
Egy gyors folyású topicban gyanítom, nem fogják törölgetni.

A problema, miszerint nem lehet idezni csak ket mondatot: Kijeloli az ember, meg olvasas kozben... Kimasolja, CTRL+Cvel... Iras kozben pedig megnyomja a idezet gombot (also sor jobbrol a masodik) es beilleszti.

De ha elfelejtetted kimasolni, akkor is, a uzenetiras kozben lejebb tekersz es az utolso 10 uzenet ott van vazlatszeruen, hogy tudj belolle masolni



BlackPSen. valasza

Sok csicsa: A csillagok, hogy hany hozzaszolasa van, hetvegen letiltasra kerulnek...
Az avatarok, es alairasok (vagyis sok kiskep, amit mindenki berak maga...) kikapcsolhatok, hogy neked ne jelenitse meg...

A masik reszt mar leirtam a kozlemenyekhez, de mar leirom megegyszer... Arrol lenne szo, hogy van egy link fent, a felhasznaloi info resznel. "Új hozzászólások megtekintése" neven. Ez a gomb arra valo, hogyha van egy topic, amibe olyan beiras van, amit meg nem olvastal el, akkor kilistazza.... Marmint azokat a topicocat mindenfelol. A hetvegen ez is kiemeltebb helyet fog kapni.
Nezzetek meg, nagyon hasonlit a regi forum tetejere, ahol az ujjakat sorolta... Vagyis ki mikor irt bele... Ajanltam mar hasznalatat mindenkinek, ajanlom meg1x! Smiley

http://www.bogarhatu.hu/forum/index.php?topic=23.msg1226#msg1226

Ha valamit nem tudtok, kerdezzetek, mint latjatok, tobb mint valoszinu, hogy van vagy kozeljovoben lesz ra megoldas.

Ja igen, meg valami... A re: forum anyazasa cimu resz a post tetejen nem baromsag.... Alapmeretezesben ezt irja ki, de mint lathatod atirhatod. Ahol irod a hozzaszolast fent "tema" neven tudod atirni.
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #265 Dátum: 2006 Február 01, 08:57:38 »

Ja, és idézés nélkül nem lehet egy hsz -re válaszolni. Ha egy idézésből két mondat a fontos, vagy kitörlöm, vagy bennemarad. Egy gyors folyású topicban gyanítom, nem fogják törölgetni.
Ezek a fórumtípusok, mint ez is, a chat -szerű fórumoknak valók, ahol kevés a tartalom (lsd. carstyling). A miénket nem ilyen típusúnak tartom, bár ezzel a jelek szerint kisebbségben vagyok...

VW Beetle - the original since 1938
Oldalak: 1 ... 141 142 143 144 145 [146] 147 148 149 150 151 ... 153
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.137 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.