www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 19:31:42

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 ... 153
Nyomtatás
Szerző Téma: Az új fórumot...  (Megtekintve 1745329 alkalommal)
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #424 Dátum: 2006 Február 05, 14:50:33 »

másik: nevek alól eltüntetni mindent, ha a névre kattintok, akkot jöjjenek elő az ottani vackok, hogy mi a malcíme, msn címe, miegymás. nem kell, hogy kiírja ott, hogy eddig mennyit szólt hozzá, inkább azt, hogy az adott témában hányadik hozzászólás

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #423 Dátum: 2006 Február 05, 14:48:48 »

Szerintem is ez lenne a legfontosabb... Csak pl ehhez nem értek. :-(

378-ban leírtam
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #422 Dátum: 2006 Február 05, 14:47:30 »

Na,  ha már így szépen összejöttünk, vitassuk meg, milyen ki nem kapcsolható csilli-villit tűntessünk el...

asszem múltkor szinte csak ezeket írtam le, vagy 20-30 sorban.
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #421 Dátum: 2006 Február 05, 14:46:27 »

Nalátod! Akkor ugye meghallgatjuk azt a szegény, porbatiport felhasználói réteget is, igaz? :-)

háááát, amiket én írtam, abból kb. semmi nem lett...

pedig ezt a buzi jelentsdamoderátornak meg naplózva sort kitörölni kb. 3 perc lenne, és tényleg SEMMI értelmük nincs, csak a helyet foglalják. satöbbi.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #420 Dátum: 2006 Február 05, 14:45:54 »

378-ban leírtam

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #419 Dátum: 2006 Február 05, 14:44:03 »

Na,  ha már így szépen összejöttünk, vitassuk meg, milyen ki nem kapcsolható csilli-villit tűntessünk el...

nnna, nem nagyon akartam hozzászólni, mert az eddigi tapasztalataim szerint tök felesleges, de ezt nem hagyom ki:

Tetszik az új fórum? - nem igazán.
Tetszik a sok új csili-vili? - qrvára nem, sőt, kimondottan zavar. amit lehet, kikapcsolok, de sajnos sokmindent nem lehet.
Könnyű és egyszerű a használata? - se könnyűnek, se egyszerűnek nem mondanám, én azért elbírok vele, de én eléggé heavy user vagyok...
Áttekinthető és informatív? - á, dehogy.
Tudod kezelni? - igen.
Fogod használni? - igen.

Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #418 Dátum: 2006 Február 05, 14:42:14 »

Nalátod! Akkor ugye meghallgatjuk azt a szegény, porbatiport felhasználói réteget is, igaz? :-)
Tudom én, hogy itt maradtok, de szeretném, ha jó szájízzel tennétek!
Sokat gondolkodtam, mi legyen a népautós topikkal. Legjobban annak örülnék, ha annak az irányítását-moderálást átvenné valaki, mondjuk a zászlóvivő, a partizán. De gondolom, most legkisebb gondja is nagyobb ennél...

Sto: #225 (BpS), #238 (AZS)
Nem általánosságok. Javatokra írom, hogy sok minden azóta tárgytalan!! :-))
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #417 Dátum: 2006 Február 05, 14:41:47 »

nnna, nem nagyon akartam hozzászólni, mert az eddigi tapasztalataim szerint tök felesleges, de ezt nem hagyom ki:

Tetszik az új fórum? - nem igazán.
Tetszik a sok új csili-vili? - qrvára nem, sőt, kimondottan zavar. amit lehet, kikapcsolok, de sajnos sokmindent nem lehet.
Könnyű és egyszerű a használata? - se könnyűnek, se egyszerűnek nem mondanám, én azért elbírok vele, de én eléggé heavy user vagyok...
Áttekinthető és informatív? - á, dehogy.
Tudod kezelni? - igen.
Fogod használni? - igen.
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #416 Dátum: 2006 Február 05, 14:18:20 »

Sto: #225 (BpS), #238 (AZS)
Nem általánosságok. Javatokra írom, hogy sok minden azóta tárgytalan!! :-))
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #415 Dátum: 2006 Február 05, 14:16:40 »

nem baj, ha valamennyire srukturált, meg a szintlépegetés is megoldható 90%-ban, mert egy főtopicba be lehet szórni az összes altopicot, ezzel kb ki is nyírod a többszíntűséget.

de akárhogyis, kezdenek elszaporodni a topikok, a népautósban pl van egy elbaszott vizes, meg egy sima(bár most néztem bele először a népautósba)

én spec úgy csinálnám, hogy a hozzászólás formázása hasonlóan jönne fel, mint ahogy az új szmájlik, legalábbis a ritkán használtakbalra igazítás felesleges, az az alap, jobbra senki nem igazít, középre még egy versnél talán, táblázat, alsó felsőindex megincsak)szóval ez is mehet olyan ablakba, mint a szmájlik és megint közelebb kerülünk az sg-hez.

üzenet bélyege..mi az? tudom, kattintsak rá, de vlaaki használta már?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #414 Dátum: 2006 Február 05, 14:13:09 »

"Na ezeknek a hozzászólásoknak nem örülök, mert ezek az általánosságok."

Sto ismétlem: az első voltam, aki - ha jól emlékszem szerdán - összefoglalta a tapasztalatait. Ha nem olvastad, nézz utána lsz.

A vastag betűs kérdezz-felelekből meg az utolsó sor a lényeg, sajnálom, ha Neked nem jött át :-(
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #413 Dátum: 2006 Február 05, 14:09:50 »

Na ezeknek a hozzászólásoknak nem örülök, mert ezek az általánosságok. Ezzel nem tudok sajnos semmit kezdeni, reagálni sem, max annyit, hogy sajnálom.

Sto: a szmájlikkal csak annyi volt a bajom, hogy Lazly hibásan írta a nevüket :-))


A lényeget ismét idebiggyeszem:



Tetszik az új fórum? - Nem
Tetszik a sok új csili-vili? - Nem
Könnyű és egyszerű a használata? - Nem
Áttekinthető és informatív? - Nem
Tudod kezelni? - Igen
Fogod használni? - Igen, mert szeretnék Veletek még jó sokat pofázni!! :-)))

Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #412 Dátum: 2006 Február 05, 14:08:30 »

Na, ezeknek a hozzászólásoknak örülök, mert erre lehet reagálni... :-)
sajnos a fórumon egyszerűsíteni nem lehet, tehát csak ezt a struktúrát tudja. Valószínűleg annyira mélyen nem fogunk tudni belemenni, hogy ezt megoldjuk. De továbbra is várunk egyszintű fórummotort, én már annyit kerestem, hogy tele lett a tököm vele.
Offolni mindig is fogunk, de most töröljem ki a kisgumi képét az adok-veszekből? Ugye ezt senki nem akarja?
Én sem vagyok a több topik híve. A Bogarasban nem is lehet új témát nyitni, hogy ne legyen fejetlenség. Amúgy én is nemmel szavaztam a közösségi fórumra, mert átgondolva nekem sem tetszik.
Nekem ez a gomb szinte kifogástalanul működik, csak néha van olyan, hogy kifelejt egy topikot, de amikor végignéztem mindent a segítségével, nyomok egy főoldal gombot, és látom, ha esetleg valamit kifelejtett.
Várom a további észrevételeket, mert ez visz előre! Ja és mindig szigorúan a saját véleményemet írom, a bácsi és a lazly úgy gondolkodik, ahogy akar. De a döntés mindig közös, ezt vállaljuk.

Sto:
már összefoglaltam régebben, nem sokra rá AZS is, kékkel, keress utána lsz.
De kérésedre mégegyszer:
Nem kellene a több emeletes struktúra; lehet, hogy tudja a motor, de nem muszáj használni. (ez olyan, mintha az Adidas edzőcipőben kizárólag futva lenne szabad közlekedni)
Ha tudja, tudja, de ne használjuk.
Az előző fórum tapasztalatai alapján: hajlamosak vagyunk az offolásra - én is. Nem kellene szaporítanunk a topikokat, mert előbb-utóbb teljes lesz a káosz.
Az "Új hozzászólások megtekintése" gomb sajnos megbízhatatlan, főleg, ha valaki hozzám hasonlóan időnként több gépről használja. Most hirtelen nem tudok példát mondani, de egy hét használat után ez az érzésem. (Megjegyzem erről sem tehettek)
Sikerült a javaslatotok alapján egyszerűsíteni a képet, sőt ez felhasználó és nem gépfüggő, mint először hittem. Köszönet érte, bár a gyárban valami miatt még így, avatarok nélkül is elég sokáig tölt be az oldal; valószínű a céges tűzfal kavar be. Itthon elfogadható, kár, hogy a gyárból fórumozok többet :-))

Ha gondolod, újra összeszedem az észrevételeket - más is megtehetné.... :-(
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #411 Dátum: 2006 Február 05, 14:06:56 »

Sto: a szmájlikkal csak annyi volt a bajom, hogy Lazly hibásan írta a nevüket :-))


A lényeget ismét idebiggyeszem:



Tetszik az új fórum? - Nem
Tetszik a sok új csili-vili? - Nem
Könnyű és egyszerű a használata? - Nem
Áttekinthető és informatív? - Nem
Tudod kezelni? - Igen
Fogod használni? - Igen, mert szeretnék Veletek még jó sokat pofázni!! :-)))
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #410 Dátum: 2006 Február 05, 14:04:46 »

levettem a lényeget, a többség szarik rá, én meg geci vagyok a szemetekben, mert elmondom, hogy ez nem jó, ti meg lusták vagytok a szememben, mert időbe kerül a változás...inkább fogjunk össze és a többieket baszogassuk, hogy mondjanak véleményt.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #409 Dátum: 2006 Február 05, 14:02:41 »

Tudom, hogy nem fogsz ellenfórumot indítani. De már az is szomorú, hogy ez eszébe jut bárkinek...
Ilyenkor gondolkodik el az ember, hogy érdemes-e ilyesmivel foglalkozni. Aztán rájön, hogy nem.
Jóapád írta a szmájlikat, azt hiszem, ma onnan indult az anyázás... :-))))
Imádom a véleményeket, ha nem arra szolgálnak, hogy a másik munkáját ócsárolják, hanem arra, hogy valami - a lehetőségeknek megfelelően - jobb legyen. Még1x mondom, ismerjük a véleményed, ha még 10000000x beírod, akkor is.
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #408 Dátum: 2006 Február 05, 14:01:09 »

Sto:
már összefoglaltam régebben, nem sokra rá AZS is, kékkel, keress utána lsz.
De kérésedre mégegyszer:
Nem kellene a több emeletes struktúra; lehet, hogy tudja a motor, de nem muszáj használni. (ez olyan, mintha az Adidas edzőcipőben kizárólag futva lenne szabad közlekedni)
Ha tudja, tudja, de ne használjuk.
Az előző fórum tapasztalatai alapján: hajlamosak vagyunk az offolásra - én is. Nem kellene szaporítanunk a topikokat, mert előbb-utóbb teljes lesz a káosz.
Az "Új hozzászólások megtekintése" gomb sajnos megbízhatatlan, főleg, ha valaki hozzám hasonlóan időnként több gépről használja. Most hirtelen nem tudok példát mondani, de egy hét használat után ez az érzésem. (Megjegyzem erről sem tehettek)
Sikerült a javaslatotok alapján egyszerűsíteni a képet, sőt ez felhasználó és nem gépfüggő, mint először hittem. Köszönet érte, bár a gyárban valami miatt még így, avatarok nélkül is elég sokáig tölt be az oldal; valószínű a céges tűzfal kavar be. Itthon elfogadható, kár, hogy a gyárból fórumozok többet :-))

Ha gondolod, újra összeszedem az észrevételeket - más is megtehetné.... :-(
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #407 Dátum: 2006 Február 05, 13:57:59 »

csinálj ellenfórumot, aztán majd olvassuk azt is. Az a szép, hogy ilyen nagy a Bogaras körökben az összetartás, és kiállunk egymás mellett. Éljen-éljen.


basszamár meg!

te most direkt nem olvasod amit írok?

azt írtam, hogy NEM[/size] fogok ellenfórumot indítani.
azt is írtam, hogy JÓK[/size] így a jelek

te meg mit értelmezel, ellenfórumot indítok és szidom a jeleket, amik jól működnek.

amúgymeg ez nem összetartás kérdése, hanem van véleményem, ami eltér másokétól. és még van pár dolog, amiben eltér a véleményem a hasonlóan gondolkodóéktól is.

attól függetlenül, hogy elismerem, sokat dolgoztok vele, meg jó, hogy független mindentől még nehezebben használható ez, mint a régi.

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #406 Dátum: 2006 Február 05, 13:53:08 »

csinálj ellenfórumot, aztán majd olvassuk azt is. Az a szép, hogy ilyen nagy a Bogaras körökben az összetartás, és kiállunk egymás mellett. Éljen-éljen.

mindegy, leszarom, úgyis ez marad, ezt kell használni, én nem fogok ellenfórumot indítani az sg-n, bár lehet, hogy az nagyobb népsezrűségnek örvendene, mégha ki is vagyunk szolgáltatva valamilyen szinten nekik...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #405 Dátum: 2006 Február 05, 13:51:25 »

Kerestünk, nem keveset. Amilyen nyelven beszélek, azon körülnéztem. Olyan fórumot kellett keresni, amit folyamatosan fejlesztenek (mert mindegyikben vannak hibák). Nem azért, mert több lesz a csicsa, mert hidd el, azt leszarom én is. Minimum konfiggal elolvasom, amit szeretnék.
Szerintem nem volt kár. Olvasd el, hogy csak ma hányszor mondtátok el, hogy mennyire szar ez az egész. És ne azt írd le légyszi, hogy mi nem tetszik, hanem azt, hogy mit lehetne jobbá tenni. Ha lehet, ne az legyen az első, hogy legyen egyszintű a fórum, vagy hogy menjünk vissza.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #404 Dátum: 2006 Február 05, 13:51:03 »

Felfogtuk, megértettük, hogy Neked ez a véleményed.
mindegy, leszarom, úgyis ez marad, ezt kell használni, én nem fogok ellenfórumot indítani az sg-n, bár lehet, hogy az nagyobb népsezrűségnek örvendene, mégha ki is vagyunk szolgáltatva valamilyen szinten nekik...

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #403 Dátum: 2006 Február 05, 13:47:05 »

Persze, és próbáljuk megvalósítani. Én emellett 8-10 órában dolgozom, hétvégén pedig azért jó mással is foglalkozni. Amellett nem is értek nagyon hozzá, amennyit tudok, megteszek.
De naponta 6x csak Tőlek meghallgatni, hogy mennyivel jobb a régi, az már kicsit sok. Felfogtuk, megértettük, hogy Neked ez a véleményed.

asszem azért tettem pár javaslatot is, nem csak anyáztam
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #402 Dátum: 2006 Február 05, 13:45:13 »

"aztán már nekem is csak annyi dolgom lesz, hogy tele szájjal anyázzak. Azt a legkönnyebb."
Ezt kár volt.

Úgy gondolom, én nem anyázok, hanem megpróbálok időnként javaslattal is élni, azt is mondtam, hogy keresek másfajta motort. (Azt nem tudom, Ti mennyi időt és energiát szántatok rá, mert nem volt szó róla előzőleg).

Amúgy, ha érdekel:

Tetszik az új fórum? - Nem
Tetszik a sok új csili-vili? - Nem
Könnyű és egyszerű a használata? - Nem
Áttekinthető és informatív? - Nem
Tudod kezelni? - Igen
Fogod használni? - Igen, mert szeretnék Veletek még jó sokat pofázni!! :-)))
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #401 Dátum: 2006 Február 05, 13:43:15 »

Bármikor, bárkinek szívesen átadom ezt a feladatot-felelősséget, aztán már nekem is csak annyi dolgom lesz, hogy tele szájjal anyázzak. Azt a legkönnyebb.


asszem azért tettem pár javaslatot is, nem csak anyáztam

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #400 Dátum: 2006 Február 05, 13:38:47 »

Értsd már meg, hogy tudom, hogy jót akartok! Az a célunk, hogy csináljunk egy majdnem ugyanolyan fórumot, mint az volt. De ez nem megy egyik pillanatról a másikra.
Ha a spájzban van rízs meg olaj, akkor nem tudsz halászlevet főzni, ha megszakadsz sem. Decemberben elkezdtünk tesztelni egy másik fórummotort, de mivel lehetett használni a régit, rá sem bagózott senki 2 nap után. Tehát lehet beszélni tesztelésről meg mindenféléről, de ahhoz ember is kell.
Mondok egy jó példát. Én szennyvízátemelő rendszerek irányítástechnikájával foglalkozom. Egy sokátemelős rendszert össze lehet lőni víz nélkül is, de csak akkor lesz igazán jó a rendszer, ha már hetek óta megfelelő mennyiségű víz érkezik a lakosságtól. Akkor lehet finomra hangolni a rendszert, az esetleges hibákat kiküszöbölni, hadd ne soroljam. Szeretem azokat az üzemeltetőket, akik elsőre tökéletes és pont olyan rendszert akarnak, amit ők elképzeltek. Aztán az első 3-4 hétben anyáznak, utána meg tetszik nekik. majd erről többet is beszélgethetünk, ha akarod.
A másik topikban elhangzott, hogy ki döntötte el, hogy mi legyünk az adminisztrátorok. Jelentem, nem eldöntöttük, elvállaltuk. Bármikor, bárkinek szívesen átadom ezt a feladatot-felelősséget, aztán már nekem is csak annyi dolgom lesz, hogy tele szájjal anyázzak. Azt a legkönnyebb.
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #399 Dátum: 2006 Február 05, 13:32:33 »

"Elhangzott, hogy milyen jó volt, hogy az sg fórumon volt sok emotikon. Tettünk fel, pont ugyanúgy működik, mint ott. De ez sem jó. Kicsit ez a hozzáállás nem tetszik."

Most mi baj van? Junior pont azt mondta, hogy "Jók így a jelek".

Elhiszem, hogy baromi sokat dolgoztok, tényleg értékelem a munkát.
Azzal együtt jó lenne egy picit másra is odafigyelni és feltételezni, hogy jót akarunk.
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #398 Dátum: 2006 Február 05, 13:28:15 »

Okés, álljunk akkor meg egy szóra...
ha már a demokráciát említetted, akkor azt is tartsd szem előtt, hogy azért valakinek ezt az oldalt fenn kell tartani, és akár tetszik, akár nem, rendet is kell csinálni. Az nem megy, hogy mindenkinek minden jó legyen, és örömmel látom, hogy akik igen keményen ellenálltak, azok is fórumoznak (a legújabb ebből a szempontból talán a Qzma).
A demokráciában mindig a leghálátlanabb feladat megmondani, hogy merre is lenne érdemes menni. Úgyis lesz olyan, akinek nem tetszik, akkor meg Te leszel az a piszok szemét disznó, aki nem veszi figyelembe mindenki akaratát.
Kis türelmet kérünk, hogy egyszerűsítsünk. Elhangzott, hogy milyen jó volt, hogy az sg fórumon volt sok emotikon. Tettünk fel, pont ugyanúgy működik, mint ott. De ez sem jó. Kicsit ez a hozzáállás nem tetszik.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #397 Dátum: 2006 Február 05, 13:23:49 »

ma azon borult ki a bili, hogy felkerült egy külön ablakban kinyitható emotikon gyűjtemény? mert igazából ezen kívül csak a közösségi fórum lett teszt jelleggel, amit néz, aki akar...

jók így a jelek.

nálam azon borult ki a bili, hogy nincs megvitatva senkivel mikor mi újul, meg előtte sem volt igényfelmérés. persze lehet, hogy a fél gárda leszarja mi van, de a másikfelének fontos. ha meg a fele akar valamit, a fele nem, akkor a többség dönt, ez a demokrácia

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #396 Dátum: 2006 Február 05, 13:19:44 »

nem érzem úgy, hogy zseninek kellene lenni ahhoz, hogy valaki megértse, miért kellett eljönni onnan, de elmondom századszor: saját adatbázist szerettünk volna.
És sokadszor ismételem megint, hogy kérekszépen egy egyszerű, ingyenes, nagy adatbázisokat is mozgató fórummotort.
Köszönöm.
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #395 Dátum: 2006 Február 05, 13:18:20 »

Rendben, akkor kérekszépen egy ingyenes, full puritán fórummotort. A Lazly - ő az egyetlen, aki közülünk ért hozzá - azon dolgozik, hogy minél inkább hasonlítson a régi fórumhoz.
Ha nem akarjátok, akkor nem lehet majd új témát nyitni, ez egy gombnyomás kérdése. De erről is szavazni kell, mert nekem pl holtmindegy, hogyan is lesz. van, aki lázad, hogy nem nyithat, van aki meg azért, mert sok új fórum van. Nehéz ám megtalálni a középutat, és nagyon szívesen vennénk, ha ebben segítenétek.
ma azon borult ki a bili, hogy felkerült egy külön ablakban kinyitható emotikon gyűjtemény? mert igazából ezen kívül csak a közösségi fórum lett teszt jelleggel, amit néz, aki akar...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #394 Dátum: 2006 Február 05, 13:16:56 »

kis hasonlat:

sg megfelelt egy régi Boginak, mindenkinek bejött, használta, szuper
új fórum: olyan, mint egy nyúpitli, hasonlít, kényelmesebb, gyorsabb, biztonságosabb, mégsem ültünk át bele, mikor megjelent és akkorsem ülnénk bele, ha a seggünk alá tolnák, hogy nesze, de akkor viszem a régit

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #393 Dátum: 2006 Február 05, 13:08:40 »

javaslat: szerintem csinálj ide egy full puritán fórumot és legyen link, ahol van ugyanez a fórum teszt jelleggel, ahol minden szart ki lehet próbálni, elég ránézni, hogy jó e a változás, vagy sem, de ne élesben történjen minden

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #392 Dátum: 2006 Február 05, 12:43:17 »

Sto:
ne értsd félre: értem az égvilágon nem kell tenni semmit.
Miután a régi fórumban is előfordult egyszer-kétszer, hogy offoltunk, nemigazán van mód arra, hogy bizonyos topikokat nem nézzünk; lehet azokban is érdekes.
Szerintem felesleges szaporítani a topikokat.
Amúgy nézzetek körül a luxusstatisztikában: a jelenlegi fórum atyjai vezetik a hozzászólások listáját - hogy helpdeskelnek, magyarázkodnak, hozzászólnak az nem derül ki, viszont olyan régebben aktív hozzászólók, mint pl. NGA, AZS, Aircult, stb. erősen visszafogják magukat. Tartok tőle, hogy nem azért, mert nincs mondanivalójuk.
Sértődés és magyarázkodás helyett kérlek gondolkozzatok el inkább....
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #391 Dátum: 2006 Február 05, 12:42:17 »

na akkor én is összefoglalnám, mint korábban is. eleinte még egész használhatónak tűnt ez a fórum, de ez már a múlté.

1: kibaszott sok a topic és mostmár mindenki nyithat újat, faszság, követhetetlen, mindenki mindenhol ír, kimaradunk a feléből, mert mindenki úgyis offol. tehát a kukacok szaporodási szokásaiban le fogunk maradni esetleg egy jó üzletről, mert pont oda írták be.

2: kurvára nem votl tesztidőszak, szavazás arról, hogy ki akarja ezt a fórumot és ki nem

3: ha már ez a fórum van, akkor arról is legyen már emberi szavazás, hogy ki milyen extrát akar, mert kicsit elszaladt a ló a giccs irányába. attól, hogy egy baszott okos motor van a fórum alatt, még nem kell csúcsrajáratni. ferrarival is lehet 60-al menni, nem kötelező a 300

4: ha már a fél gárda szídja a fórumot, ne annyi legyen már a válasz, hogy kapcsold ki, meg többet nem tudunuk tenni, a kezetekben a forráskód és igenis ami miatt anyáznak sokan, azt ki kell törölni.

kezd kicsit önkényes lenni az egész, csinálunk valamit, eszinemeszi ez van, a fél banda meg kényszerből használja, tán fel kéne mérni az igényeket, nem?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #390 Dátum: 2006 Február 05, 12:36:45 »

Nem kell olyan funkciókat használni, ami nem érdekel, sőt, olyan topikokat elolvasni sem.
Skandallum, de én sem olvasok már minden topikot, pedig az elején megtettem. Azért jó ez a bontás, mert így sokkal kevesebb időt vesz igénybe átnyálazni, hogy mi is történt.
Emotikonból használhatod a másik csomagot, abban igen kevés van, sőt, ki is kapcsolhatod a hozzászólásaidban. Ennél többet tenni sajnos még Érted sem tudunk... :-)
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #389 Dátum: 2006 Február 05, 12:26:47 »

Hali!
Örömmel látom, hogy már van közösségi fórum is.
Tök jó lenne, ha balra a sárga (de ötágú!) csillagok mellett mondjuk veres félholdak jeleznék, hogy ki hány új senkit sem érdeklő topikot nyitott.
Álljatok már le, jó?
Amúgy nem "emiton" hanem "emotikon", bár az egész egy baromság.
Jó lenne végre visszavenni a csicsából az egyszerűbb átláthatóság-kezelhetőség javára.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #388 Dátum: 2006 Február 05, 10:58:32 »

én sosem használtam szmájlikat, de szerintem itt is úgy kéne megoldani, mint az sg-n, hogy külön ablakban jöjjenek elő gombnyomásra, így csak annál töltődnek be, akinél kellenek.

dolgozzatok  violent1

höhö, ez jó Smiley

A megoldas megtortent. Cheesy Alapbol az volt a terv csak ti latattok egy atmeneti allapotot... Cheesy

Ujabb csomag varhato nemsokara, illetve a kodok atirasa... (ez jelentheti az ebben a atmeneti idoszakban bejegyzett emitonok seruleset, vagy a kod megjeleniteset emiton helyett...

Udv!

u.i.: Ujabb adag varhato a extra emitonokbol...
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #387 Dátum: 2006 Február 05, 10:57:58 »

  ezek a szmájlik nagyon jók ! :- ))))
« Utoljára szerkesztve: 2006 Február 05, 11:30:11 írta Qzma »

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #386 Dátum: 2006 Február 05, 10:47:10 »

én sosem használtam szmájlikat, de szerintem itt is úgy kéne megoldani, mint az sg-n, hogy külön ablakban jöjjenek elő gombnyomásra, így csak annál töltődnek be, akinél kellenek.


igen én is erre szavaznék, hogy lehessen valahogy bekapcsolni és alapból ne legyen. pl a "további funkciók" lenyílós gombbal, amit már kiirtottatok
 hello
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #385 Dátum: 2006 Február 05, 10:30:57 »

én sosem használtam szmájlikat, de szerintem itt is úgy kéne megoldani, mint az sg-n, hogy külön ablakban jöjjenek elő gombnyomásra, így csak annál töltődnek be, akinél kellenek.

dolgozzatok  violent1

höhö, ez jó Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Oldalak: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 ... 153
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.132 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.