www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 16:39:55

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 145 146 147 148 149 [150] 151 152 153
Nyomtatás
Szerző Téma: Az új fórumot...  (Megtekintve 1745270 alkalommal)
1303LS
« Hozzászólás #144 Dátum: 2006 Január 30, 20:11:28 »

Nincs mit!

Figyi mindenki, barmit tapasztal ami rendellenes, vesse le ide!!

Avatar feltöltésnél azt írja hogy mellékletek mappa ne írható.
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #143 Dátum: 2006 Január 30, 20:10:50 »

Lazly!

Használd a tesztjanit... :-)))))
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #142 Dátum: 2006 Január 30, 20:04:41 »

Nincs mit!

Figyi mindenki, barmit tapasztal ami rendellenes, vesse le ide!!
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #141 Dátum: 2006 Január 30, 20:01:26 »

Már jó helyen vagyunk!!
Köszi Lazly! :-)
Nem elérhető KIZS
Hozzászólások: 7961


« Hozzászólás #140 Dátum: 2006 Január 30, 19:45:45 »

IQ lebuktál!
Most is a topicot olvasod!

A logika csodálatos dolog, de azért nem mindig ér fel az úgynevezett gondolkodással.
Azt amit tudunk, pillanatnyilag emígyen lehetne összegezni: Kezdetben vala a semmi, ami felrobbant.
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #139 Dátum: 2006 Január 30, 19:37:38 »

Inkább csináljál nekem avatart!! :-)))

hááálllóóó!

hol lehet beállítani, hogy 50-nél több hsz legyen egy oldalon.

a másik, hogy nem érdekel az, hogy ki nyitotta a fórumot, az érdekel, hogy ki szólt hozzá utoljára.

a harmadik, hogy ez az engone mit fog produkálni 100 ezer hozzászólás után....

több kérdésem nincs,
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #138 Dátum: 2006 Január 30, 19:37:08 »

jaja, elküldtem a mailt, de nem ment át a mega a frímélre, úgyhogy mentek az azonosítók az ftp szerverhez...

Bácsi, ne lázadjál, hanem nézz körül kicsit! :-))))

Admin menuben be lehet, finomhangolas kesobb... Egyenlore koltozes van...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #137 Dátum: 2006 Január 30, 19:21:49 »

hááálllóóó!

hol lehet beállítani, hogy 50-nél több hsz legyen egy oldalon.

a másik, hogy nem érdekel az, hogy ki nyitotta a fórumot, az érdekel, hogy ki szólt hozzá utoljára.

a harmadik, hogy ez az engone mit fog produkálni 100 ezer hozzászólás után....

több kérdésem nincs,

Admin menuben be lehet, finomhangolas kesobb... Egyenlore koltozes van...
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #136 Dátum: 2006 Január 30, 19:14:21 »

hááálllóóó!

hol lehet beállítani, hogy 50-nél több hsz legyen egy oldalon.

a másik, hogy nem érdekel az, hogy ki nyitotta a fórumot, az érdekel, hogy ki szólt hozzá utoljára.

a harmadik, hogy ez az engone mit fog produkálni 100 ezer hozzászólás után....

több kérdésem nincs,



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #135 Dátum: 2006 Január 30, 18:59:28 »

Lazly, küldtem mailt, és már lementettem a cuccokat is...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #134 Dátum: 2006 Január 30, 18:53:12 »

az idézetből ezt az okádék lila színt nehéz lenne száműzni?

Lesz valami forum, ahova az ilyen aprobb dolgokat el lehet kuldeni, es javitva lesz... (egybkent ez mar nekem is szemetszurt... Smiley )
Mara legyen eleg a koltozes...
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #133 Dátum: 2006 Január 30, 18:50:38 »

az idézetből ezt az okádék lila színt nehéz lenne száműzni?
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #132 Dátum: 2006 Január 30, 18:49:23 »

Miért nem tetszik? Mert ronda, kezdetleges és kétszintű. ezzel az a legnagyobb baj, hogy kétszintű. Akkor miért lépnénk vissza? :-)

valóban látványos ez a fórum engine, de túl bonyolult.
szóval egy "szolgáltatásaiban és külalakjában" gyengébb cucc bőven jobb lenne.
a joomlaboard miért nem teccik neked? kb ugyanezt tudja, csak szolídabban.

u.i.: említettél valami ájronméjdenes oldalt. melyik az?
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #131 Dátum: 2006 Január 30, 18:48:04 »

Már vártalak! :-)
Íkú23
« Hozzászólás #130 Dátum: 2006 Január 30, 18:44:53 »

A véleményem, hogy ez egy nagy szar! Lehet (sőt biztos vagyok benne) hogy jót akartatok, de ez nagyon szar lett.
Én azért vettem buszt (bogarat) mert eccerű kezelni.Nincsenek fölösleges dolgok benne.Namost itt vannak.
De most komolyan. Mi volt a rossz a régiben? Beléptél, egyből láttad mikor szóltak hozzá utoljára az általad kedvelt topikba és reagáltál.Ehez képest a mostani..... kula!A régiben a legújabb üzenet fölül volt itt alul!Mért??! hogy lekeljen az egészet görgetni??! Mért? Hát... Hát...HÁT EZ EGY SZAR!!
Nektek télleg gondot okozott a régit kezelni? vagy nem volt benne valamilyen funkció amit szivesen használtatok volna? Ami a mostaniban benne van? és kb 4 napig érdekes lesz aztán ugyse fogjátok használni?
Nagyon sajnálom hogy ennyi munkát beleöltetek ebbe a szarba.
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #129 Dátum: 2006 Január 30, 18:43:50 »

IE-vel nyomom, default beállításokkal és semmi bajom...



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #128 Dátum: 2006 Január 30, 18:43:01 »

A joomla egy szuper dolog. Viszont a benne működő fórum nem az (a neten ennek utána lehet nézni).
tehát szeretném kérni, hogy a készülő joomla oldal keretein belül ezzel a fórummotorral menjünk tovább. Ezt már a bácsinak is elmondtam, talán Neked is, elmondom itt is. Sokat foglalkoztunk vele, olvastunk és egyebek, arra jutottunk, hogy az szolgáltatásaiban és külalakjában messze elmarad ettől (és még ráadásul 2 szintű is, amit itt a legtöbben utálunk).
Erről beszélgessünk még egy kicst, mielőtt ezt eldöntitek. Azt hiszem, egy kicsi beleszólásom nekem is lehet.
Köszönöm!

valóban látványos ez a fórum engine, de túl bonyolult.
szóval egy "szolgáltatásaiban és külalakjában" gyengébb cucc bőven jobb lenne.
a joomlaboard miért nem teccik neked? kb ugyanezt tudja, csak szolídabban.

u.i.: említettél valami ájronméjdenes oldalt. melyik az?



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #127 Dátum: 2006 Január 30, 18:39:40 »

Én Operát használok. itt nincs is semmi gond.

Másokra gondolva mondtam az elöbbit, mert már pár helyen segitettem átállítani. csak igazából én nem értek hozzá annyira, hogy tudjam mi mást okozok azzal ha átállíttatom az adatvédelmi szintet. De azt hiszem nem lehet nagy baj. csak kicsit több cookit engedélyez.

Hat ha barki is tudna mi az az adatvedelmi szint, akkor biztos tudnank... Cheesy Cheesy Cheesy
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #126 Dátum: 2006 Január 30, 18:36:35 »



Én Operát használok. itt nincs is semmi gond.

Másokra gondolva mondtam az elöbbit, mert már pár helyen segitettem átállítani. csak igazából én nem értek hozzá annyira, hogy tudjam mi mást okozok azzal ha átállíttatom az adatvédelmi szintet. De azt hiszem nem lehet nagy baj. csak kicsit több cookit engedélyez.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #125 Dátum: 2006 Január 30, 18:31:42 »

Azt tudom ha az adatbiztonság szintjét közepesről alacsonyra állítjuk, akkor már jó. de nem tudom ez nem okoz-e valami más nemkívánt hatást.. ???
hogy máshol lehet még a cookikat engedélyezni?

A jelszo alapvetoen: firefox Smiley
Nem tudom, normalis bongeszoben ilyen, hogy "adatbiztonsagi szint" nincs is. Microsoft haza tajan ez mit takar, azt en nem tudom...
Semmikeppen nem biztonsagos IEt hasznalni, hogy lehet-e ezen meg rontani azt nem tudom. En Mozillat hasznalok, nekem kulon adatbazis van rolla, mely oldalakrol mit engedejez, itt lehet a cookikat is tolni.

:\ Tenyleg nem rosszindulatbol kerdem... Nincs kedved kiprobalni egy firefoxot?
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #124 Dátum: 2006 Január 30, 18:26:40 »

Igen, en is ezt akartam mondani. Ez egy bongeszo hiba, nem a forum hibaja... :\


Azt tudom ha az adatbiztonság szintjét közepesről alacsonyra állítjuk, akkor már jó. de nem tudom ez nem okoz-e valami más nemkívánt hatást.. ???
hogy máshol lehet még a cookikat engedélyezni?
Nem elérhető Maresz
Hozzászólások: 19642


WWW.BUGGARAGE.HU

« Hozzászólás #123 Dátum: 2006 Január 30, 18:26:31 »

Valaki admin:
nem lehetne valahova kiírni, mondjuk a hírdobozba esetleg, vagy a segitségbe, vagy nemtudom hova..

Hogy aki Internet explorert használ, de nem igazán ért a megszokott dolgain kívül a géphez, az hogy tudja a cookikat engedélyezni? mert ahogy látom több helyen gond, hogy a bejelentkezés nem marad meg, és mindig újra be kell jelentkezni. És ez eléggé elkedvetlenítő tud lenni!!
akkor mi a tehendö?

WEBshop
http://retrocarclub.superwebaruhaz.hu/
Ha müszakivizsga vagy zöldkari kell és problémás az élet:06706223882;06706313882
Kedvezméynes kötelező bizti kötése!
Gyári vw audi seat skoda Alkatrészek beszerzése gyors határidővel,postázva
www.retroautoklub.hu
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #122 Dátum: 2006 Január 30, 18:22:43 »

azt gyogyitsátok meg h ne dobjon már ki olyan gyorsan Lips Sealed Lips Sealed
Igen, en is ezt akartam mondani. Ez egy bongeszo hiba, nem a forum hibaja... :\


teljesenmas:

Taltam hidat smF es joomla koze... A problema az vele hogy smf 1.1RC2 kell neki... Majd megnezem mi lesz, ez ugyse ezen a heten aktualis...

Udv!
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #121 Dátum: 2006 Január 30, 18:19:51 »

Valaki admin:
nem lehetne valahova kiírni, mondjuk a hírdobozba esetleg, vagy a segitségbe, vagy nemtudom hova..

Hogy aki Internet explorert használ, de nem igazán ért a megszokott dolgain kívül a géphez, az hogy tudja a cookikat engedélyezni? mert ahogy látom több helyen gond, hogy a bejelentkezés nem marad meg, és mindig újra be kell jelentkezni. És ez eléggé elkedvetlenítő tud lenni!!
Nem elérhető Maresz
Hozzászólások: 19642


WWW.BUGGARAGE.HU

« Hozzászólás #120 Dátum: 2006 Január 30, 18:17:18 »

Még annyit az előzőekhez, ha bármikor találunk egy fórummotort, ami egyszintű, könnyebben kezelhető de a lényeges szolgáltatások benne vannak, amihez addig hozzászokunk és szeretünk, akkor térjünk majd át arra. Az adatbázis már a mi kezünkben lesz... :-)
azt gyogyitsátok meg h ne dobjon már ki olyan gyorsan Lips Sealed Lips Sealed

WEBshop
http://retrocarclub.superwebaruhaz.hu/
Ha müszakivizsga vagy zöldkari kell és problémás az élet:06706223882;06706313882
Kedvezméynes kötelező bizti kötése!
Gyári vw audi seat skoda Alkatrészek beszerzése gyors határidővel,postázva
www.retroautoklub.hu
Sompi
« Hozzászólás #119 Dátum: 2006 Január 30, 18:14:44 »

Szjjaszok Mindenki!!
bazi ez a új fórum de egyenlőre q..vára nem látom át........ de azé maj' igyekszem Grin.
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #118 Dátum: 2006 Január 30, 17:54:18 »

Még annyit az előzőekhez, ha bármikor találunk egy fórummotort, ami egyszintű, könnyebben kezelhető de a lényeges szolgáltatások benne vannak, amihez addig hozzászokunk és szeretünk, akkor térjünk majd át arra. Az adatbázis már a mi kezünkben lesz... :-)
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #117 Dátum: 2006 Január 30, 17:49:02 »

Igen, úgy tűnik, működik a dolog rendesen. Este küldöm a cumót (még dolgozom), aztán áttöltheted. Ha gondolod, tölts le az újabb motort és tedd fel azzal.
Az SMF az egyik leggyakrabban használt fórummotor a világon (talán csak a phpBB nagyobb), több joomlás oldalon is működik. majd otthonról küldök linkeket (a beépített joomla fórum igen kezdetleges). A joomla csinált egy király interaktív oldalszerkesztőt, de a fórumra már nem maradt energiája. Ezért jobb talán egy olyan fórummotor, ami direkt ennek készült.
Abban nem kételkedem, hogy a két adatbázist össze tudod/tudjátok fésülni. Ügyes gyerekek vagytok... :-))))
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #116 Dátum: 2006 Január 30, 17:43:21 »

Természetes, hogy nem diktatorikus keretek kozt mukodik egy kozossegi oldal atalakitasanak uteme... Wink

A Joomla-SMP-bol talaltal nem betaverziossat?
Ha jol olvasgattam vBulletinhez van olyan hid, ami az emlitett muveletet vegzi el. Vagyis szinkronizalja az adatbazisokat, hogy tenylegessen osszeepitheto legyen a joomla a vBulletin. Van ilyen SMPhez is?

Vagy szamos hasonlo komolysagu forum van, pl phpBB. Azt be tudjuk epiteni? Ezekrol mit tudsz?

Eleg nagy munka egy ilyen hid megepitese, ezt belathatod te is... Smiley

Udv!

u.i.: Megkaptad a PMem? Bug elharitva.

u.u.i.: Eleg szep buglistaja van a 1.0.5 os SMPnek, amiket javitottak 1.0.6 ban. Ajanlom hogy ne a 0.5ot hasznaljuk hosszutavon.
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #115 Dátum: 2006 Január 30, 17:37:07 »

A joomla egy szuper dolog. Viszont a benne működő fórum nem az (a neten ennek utána lehet nézni).
tehát szeretném kérni, hogy a készülő joomla oldal keretein belül ezzel a fórummotorral menjünk tovább. Ezt már a bácsinak is elmondtam, talán Neked is, elmondom itt is. Sokat foglalkoztunk vele, olvastunk és egyebek, arra jutottunk, hogy az szolgáltatásaiban és külalakjában messze elmarad ettől (és még ráadásul 2 szintű is, amit itt a legtöbben utálunk).
Erről beszélgessünk még egy kicst, mielőtt ezt eldöntitek. Azt hiszem, egy kicsi beleszólásom nekem is lehet.
Köszönöm!
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #114 Dátum: 2006 Január 30, 16:34:21 »

Na meg delelott beszeltem pityubaval es elmondom a szitut, ertheto legyen. Persze, mint ston is mondta, mar minden felreertes meg lett beszelve.

Pityubaval kitalaltuk hogy a oldal celja egy internetes ujsag legyen. Termeszetessen nem a forum rovasara meg mindig a forum alna a kozeppontban. De a felkuldott cikkek, listak, linkek, leirasok, beszamolok kicsitt rendezetebb igenyes formaba ontese a cel, illetve konyebb frissitese, ezzel osztonozve titeket is, hogyha kedved van irni valamit, tedd meg nyugodtan.
Ehez egy un. tartalom kezelore van szukseg, es azt atalakitani a celjainkra. Ilyen peldaul a mar emlitett joomla. Na mar most a joomlahoz van egy forummotor, amit szepen belelehet epiteni, mind desingben, mint adatbazisban bepeepul a joomla kornyezetebe. (ezt ertsd: nem kell kulon regisztralni ha pl cikket akarsz kuldeni vagy forumozni akarsz, illetve pl kulon bejelentkezni.)

Az smp elmeletileg beepitheto a joomlaba, de gyakorlatilag nem. A problema, hogy ez egy keszulo project, hogy beepitheto legyen, messze nincs kesz... es a kozeljovoben nem is lesz (nemzetkozi oldalakat nezegettem tegnap este... :\)

Ugyanakkor az atteres megint kellemetlen. Az adatbazisok nem kompatibilisek, nem lehet megcsinalni hogy mondjuk 2het mulva elkeszul annyira az uj oldal, hogy a forumot mar fel lehet belolle tolteni, es a most keszult hozzaszolasokat at akarjuk tenni. Ez itt a problema... :\


Most en ma azt beszeltem pityubaval, hogy ezt a forummotort hasznaljuk addig amig el nem keszul a masik. (Mint mar emlitettem a www.sargatulipan.hu -n van tobbek kozt ilyen.) Pityuba szemelyessen valalta hogy az adatbazist, ami most mukodik, kezzel illetve kezzel irott scripet segitsegevel atrakja az uj rendszerbe.

Remelem minden vilagos. Beszeltunk egy olyan megoldasrol is, hogy a 2 adatbazist megprobaljuk osszefuzni, de nagyon nagy munka, messze nem biztos hogy sikerulne...

Udv nektek!

u.i.: Ma este atkoltozik a forum a triatlon.hu-rol a bogarhatu.hu-ra. Ebbol ti annyit fogtok eszrevenni hogy par percig, a koltozes ideje alatt nem fog mukodni... Smiley
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #113 Dátum: 2006 Január 30, 15:43:11 »

Miért rúgdos ki folyton, ha magára hagyom egy időre????
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #112 Dátum: 2006 Január 30, 15:20:34 »

Jav: kekeckedek!
Bocsi! Én is téVWesztettem!

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #111 Dátum: 2006 Január 30, 15:19:57 »

Hali!
Nem nagy dolog, de a fejlécben azt írja kia nevem mellé, hogy "Feéhasználó infó"
Gondolom Felhasználói akar lenni...
Jóvanna, nem kekeskedek, de ha ki lehet javítani, akkor ki kellene!
 Grin

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #110 Dátum: 2006 Január 30, 14:50:21 »

hol a pék faszába' kell beállítani, hogy ne csak 50 hozzászólás legyen 1 lapon?

teónak meg igaza van... (szerintem)



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #109 Dátum: 2006 Január 30, 14:49:10 »

na csináltam új gombokat, elküttem stone-nak, rajta múlik

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető te_o
Hozzászólások: 4260


Zeitwagen...

« Hozzászólás #108 Dátum: 2006 Január 30, 14:48:25 »

Könyörgöm, egy szintet iktassatok ki / rejtsetek el. Egy témába 4 szint mélyre kell lejönni. Az indexen volt egy fórum. A supergamezon volt egy fórum, 10 téma. Itt van egy fórum, 4 szint, egy csomó felesleges mező... kissé túlstruktúrált.

VW Beetle - the original since 1938
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #107 Dátum: 2006 Január 30, 14:46:26 »

na, ha tucc kölcsönadni 1 ütőt, akkor holnap megyek tollni.
az én ütőm megpunnyadt

Mekkszervezzük... Ja, persze, ha bögyös macákat emlegetek egyből ráérsz :-P
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #106 Dátum: 2006 Január 30, 14:43:27 »

Folyton aszondod, hogy dógzol, még jáccni se jössz (pedig a bépályán mindenféle bögyös hölgyemények próbálják terelgetni újabban a tollt).
Meglested már a dévédét, vagy arra sincs időd?


aates meg szokjon hozzá az újhoz, ne durcizzon.

na, ha tucc kölcsönadni 1 ütőt, akkor holnap megyek tollni.
az én ütőm megpunnyadt



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #105 Dátum: 2006 Január 30, 14:42:49 »

Nem lehet. Mi már csak ilyenek vagyunk... :-)))

Már megint megy az offolás ezerrel, vagy én tudom rosszul, hogy a rajzás nem a tengerparton lesz?
sto: csapjál szét már köztük! :-)))
Oldalak: 1 ... 145 146 147 148 149 [150] 151 152 153
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.151 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.