www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 28, 14:26:55

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 153
Nyomtatás
Szerző Téma: Az új fórumot...  (Megtekintve 1745200 alkalommal)
Nem elérhető Bripery
Hozzászólások: 21999


www.elitevwclub.hu

« Hozzászólás #5824 Dátum: 2014 április 08, 20:57:21 »

Neked is van válaszom,amit egy komoly embertöl idézek:
"Bruhahaha"

Koszonom! Egy peldat mutass, amikor az anyazason kivul barkivel is konfliktusom volt a politikai kulonbozoseg miatt!!

www.elitevwclub.hu

1994 Porsche 993 Carrera 2 cabrio
1982 Porsche 931 (924 Turbo)




Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének-nem derék ember. Gróf Széchenyi István
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #5823 Dátum: 2014 április 08, 19:15:08 »


Minden szavadat örökre megjegyzem! Grin

Tóth Zoltán
Nem elérhető maxi
Hozzászólások: 9435


« Hozzászólás #5822 Dátum: 2014 április 08, 19:06:53 »


A szálka/gerenda nálad müködik napi 24 órában,nem birod elviselni,hogy élnek ezen a forumon olyanok,akik nem fideszesek,mégis van saját véleményük,saját életük,saját családjuk,saját tapasztalatuk,amit hiába próbálnak megosztani veled,Te nem vagy hajlandó még értelmes válaszra se méltatni


"A vadászat többek szemében a férfiasság, az erő, a hatalom szimbóluma is. A vadászok azt tartják, hogy a vadászaton ismerszik meg, ki milyen ember valójában."
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #5821 Dátum: 2014 április 08, 18:59:55 »

Neked is van válaszom,amit egy komoly embertöl idézek:
"Bruhahaha"

Tóth Zoltán
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #5820 Dátum: 2014 április 08, 18:26:08 »

Akkor menjünk szépen sorban:
-most folyó személyeskedés:Nem most  folyik állandóan ez megy,csak Te benne vagy,Te is csinálod,igy észre sem veszed.
-Kulturált visszaterelés:Mindennek nevezném(pökhendinek,lenézönek,kioktatónak,sértönek)azt a "stilust",amt Te kulturáltnak nevezel.Nem kenyerem a személyeskedés,de most veled kivételt teszek.
A szálka/gerenda nálad müködik napi 24 órában,nem birod elviselni,hogy élnek ezen a forumon olyanok,akik nem fideszesek,mégis van saját véleményük,saját életük,saját családjuk,saját tapasztalatuk,amit hiába próbálnak megosztani veled,Te nem vagy hajlandó még értelmes válaszra se méltatni
Tényleg olyan qrva nehéz elfogadni,hogy nem csak fideszes és nem csak kommunista vegetál ezen a fórumon?
Van egy harmadik "emberfajta" is errefelé,aki az elöbb emlitett 2 lehöség közül egyikbe sem sorolja magát.(Pl én is)
Ameddig ebben vannak partnereim,addig igenis havonta be fogok szólni,hogy menjetek a picsába politizálni erröl a fórumról,mert a többségnek nem kell ez ide.
lehet hogy nekem van a legagyobb pofám,ezért csak én vállalom fel,de hidd el nem vagyok egyedül.
Azért sem,mert sokminden "áthallatszik" másik topikokba,amire meg semmi szükség nincs
Remélem,hogy most sem értesz meg,és kapom a megszokott sztenderdeket értelmes válasz helyett.

Csatlakozom! Wink

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #5819 Dátum: 2014 április 08, 18:05:24 »

Felhívnám tisztes figyelmed a most folyó személyeskedésre a kifogásolt topicban.
Szintén felhívnám arra is, hogy milyen kulturáltan próbálja visszaterelni az általad - persze meg nem nevezetten- mindenbajokokózójának titulált valaki.
Az még rendben van, hogy szálka/gerenda, de hogy havonta felhozod az már elég vicces.

Akkor menjünk szépen sorban:
-most folyó személyeskedés:Nem most  folyik állandóan ez megy,csak Te benne vagy,Te is csinálod,igy észre sem veszed.
-Kulturált visszaterelés:Mindennek nevezném(pökhendinek,lenézönek,kioktatónak,sértönek)azt a "stilust",amt Te kulturáltnak nevezel.Nem kenyerem a személyeskedés,de most veled kivételt teszek.
A szálka/gerenda nálad müködik napi 24 órában,nem birod elviselni,hogy élnek ezen a forumon olyanok,akik nem fideszesek,mégis van saját véleményük,saját életük,saját családjuk,saját tapasztalatuk,amit hiába próbálnak megosztani veled,Te nem vagy hajlandó még értelmes válaszra se méltatni
Tényleg olyan qrva nehéz elfogadni,hogy nem csak fideszes és nem csak kommunista vegetál ezen a fórumon?
Van egy harmadik "emberfajta" is errefelé,aki az elöbb emlitett 2 lehöség közül egyikbe sem sorolja magát.(Pl én is)
Ameddig ebben vannak partnereim,addig igenis havonta be fogok szólni,hogy menjetek a picsába politizálni erröl a fórumról,mert a többségnek nem kell ez ide.
lehet hogy nekem van a legagyobb pofám,ezért csak én vállalom fel,de hidd el nem vagyok egyedül.
Azért sem,mert sokminden "áthallatszik" másik topikokba,amire meg semmi szükség nincs
Remélem,hogy most sem értesz meg,és kapom a megszokott sztenderdeket értelmes válasz helyett.

Tóth Zoltán
1303LS
« Hozzászólás #5818 Dátum: 2014 április 07, 10:35:45 »

Tudom,hogy csak a székelykáposzta jó,ha minél többször fel van melegitve.
Tudom,hogy egy témát ujból felhozni nem minden esetben népszerü,de mégis megkérdezem ujra.
Kell nekünk ide,ebbe a VW-es,bogaras,léghütéses,hobbyautós forumba az anyázós topik?
Köze nincs közös érdeklödési körünkhöz,viszont köze van a többi topikhoz,mert az ott uralkodó "légkör" óhatatlanul is átszivárog számtalan topikba.
Nem egy esetben történt meg,hogy üzletek hiusultak meg,barátságok szakadtak meg,lenézés,ellenségeskedés,kioktatás a magas polcról,politikai nézetek alapján történö elfogadás,vagy éppen elutasitás volt az eredmény.
Nem kérek szavazást,észérveket szeretnék kapni Töletek,hogy valóban kell nekünk erre a fórumra a politizálás?
Nem anyázást irtam,mert az egy másik történet.
Az anyázós topik arra lett kitalálva,hogy " akurvaannyát belémjöttekahungárián",nem politikai nézetek ütköztetésére.
Ma már ezt a szerepét elvesztette a topik,maradt a tömény polizizálás,maradt a kasztok felállitása,melyszerint:
-Fideszes jó ember
-nemfideszes agymosott,ostoba,kommunista
-és több alternativa nincs(az emlitett topikban)
Pedig ezeken kivül is élnek itt értelmes,családjukat szeretö,jobb sorsra vágyó,tisztes állampolgárként élö emberek,akik a felsoroltak közül egyik "kasztba" sem álltak be.
Ezek leirása után kérdezném töletek:
Kell nekünk erre a forumra a politizálás?
Ha megtisztel valaki válaszával,azt megköszönöm,ha nem,akkor volt egy ujabb  sikertelen próbálkozásom.
Tisztelettel: Vagabond.
Felhívnám tisztes figyelmed a most folyó személyeskedésre a kifogásolt topicban.
Szintén felhívnám arra is, hogy milyen kulturáltan próbálja visszaterelni az általad - persze meg nem nevezetten- mindenbajokokózójának titulált valaki.
Az még rendben van, hogy szálka/gerenda, de hogy havonta felhozod az már elég vicces.
Nem elérhető Protheus
Hozzászólások: 20654


Pődör Gergely

« Hozzászólás #5817 Dátum: 2014 április 07, 06:22:18 »



Buzi, aki fékez! :-)))
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #5816 Dátum: 2014 április 07, 05:42:23 »

Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #5815 Dátum: 2014 április 06, 23:27:37 »

az elképzelhetetlen, hogy , ha pl engem nem érdekel a csokoládé, akkor nem olvasom a csokoládé nevű topikot? csak kérdezem!
kb 5 éve tudjuk, hogy az anyázós, nagyrészt politikáról szól! azóta én, mindenféle módon ignoráltam az életemből! Nos, lehet, hogy én vagyok a hülye, de akinek az nem tetszik, nem lehetne, hogy nem nézi és akkor vége ennek a saga-nak!?
az önsanyargatás több ezer éves hagyomány. :-)



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Zoli
Hozzászólások: 8688


« Hozzászólás #5814 Dátum: 2014 április 06, 23:25:02 »

az elképzelhetetlen, hogy , ha pl engem nem érdekel a csokoládé, akkor nem olvasom a csokoládé nevű topikot? csak kérdezem!
kb 5 éve tudjuk, hogy az anyázós, nagyrészt politikáról szól! azóta én, mindenféle módon ignoráltam az életemből! Nos, lehet, hogy én vagyok a hülye, de akinek az nem tetszik, nem lehetne, hogy nem nézi és akkor vége ennek a saga-nak!?

Én sem értem.
Már el is felejtettem, hogy van olyan. Vagyis elfelejteném, ha nem kerülne itt szóba.

Nem elérhető BigBug
Hozzászólások: 28907

« Hozzászólás #5813 Dátum: 2014 április 06, 22:44:15 »

az elképzelhetetlen, hogy , ha pl engem nem érdekel a csokoládé, akkor nem olvasom a csokoládé nevű topikot? csak kérdezem!
kb 5 éve tudjuk, hogy az anyázós, nagyrészt politikáról szól! azóta én, mindenféle módon ignoráltam az életemből! Nos, lehet, hogy én vagyok a hülye, de akinek az nem tetszik, nem lehetne, hogy nem nézi és akkor vége ennek a saga-nak!?

sokkal rosszabb, ha volt de már nincs, annál ha soha nem volt, mert vágyakozni nem fáj annyira, mint emlékezni.....

ui: ha nagy leszek, transportert veszek...........
RNIE
« Hozzászólás #5812 Dátum: 2014 április 06, 13:35:31 »

Nem lehetne tényleg békét kötve felhagyni a politikai jellegű anyázással?Mondjuk vasárnap estétől.Ha nyer a Fidesz nagyon azért, ha nem akkor azért?
bruhaha?
Nem elérhető Mr.Horsepower
Hozzászólások: 8581


« Hozzászólás #5811 Dátum: 2014 április 05, 23:05:38 »

Nem lehetne tényleg békét kötve felhagyni a politikai jellegű anyázással?Mondjuk vasárnap estétől.Ha nyer a Fidesz nagyon azért, ha nem akkor azért?

A legönzetlenebb emberek azok, akik az észt osztják, mert abból adnak, amiből nekik is nagyon kevés van!
http://www.youtube.com/watch?v=AYcLg1m7aI4
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #5810 Dátum: 2014 április 05, 22:35:48 »

Tudom,hogy csak a székelykáposzta jó,ha minél többször fel van melegitve.
nekem tetszik a topik.
aki nem tudja lekezelni, az í.j.



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető ABF-932
Hozzászólások: 10122


A bogaras külső buszos szívet takar

« Hozzászólás #5809 Dátum: 2014 április 05, 21:20:21 »

Tudom,hogy csak a székelykáposzta jó,ha minél többször fel van melegitve.
Tudom,hogy egy témát ujból felhozni nem minden esetben népszerü,de mégis megkérdezem ujra.
Kell nekünk ide,ebbe a VW-es,bogaras,léghütéses,hobbyautós forumba az anyázós topik?
Köze nincs közös érdeklödési körünkhöz,viszont köze van a többi topikhoz,mert az ott uralkodó "légkör" óhatatlanul is átszivárog számtalan topikba.
Nem egy esetben történt meg,hogy üzletek hiusultak meg,barátságok szakadtak meg,lenézés,ellenségeskedés,kioktatás a magas polcról,politikai nézetek alapján történö elfogadás,vagy éppen elutasitás volt az eredmény.
Nem kérek szavazást,észérveket szeretnék kapni Töletek,hogy valóban kell nekünk erre a fórumra a politizálás?
Nem anyázást irtam,mert az egy másik történet.
Az anyázós topik arra lett kitalálva,hogy " akurvaannyát belémjöttekahungárián",nem politikai nézetek ütköztetésére.
Ma már ezt a szerepét elvesztette a topik,maradt a tömény polizizálás,maradt a kasztok felállitása,melyszerint:
-Fideszes jó ember
-nemfideszes agymosott,ostoba,kommunista
-és több alternativa nincs(az emlitett topikban)
Pedig ezeken kivül is élnek itt értelmes,családjukat szeretö,jobb sorsra vágyó,tisztes állampolgárként élö emberek,akik a felsoroltak közül egyik "kasztba" sem álltak be.
Ezek leirása után kérdezném töletek:
Kell nekünk erre a forumra a politizálás?
Ha megtisztel valaki válaszával,azt megköszönöm,ha nem,akkor volt egy ujabb  sikertelen próbálkozásom.
Tisztelettel: Vagabond.
Ha jól figyeltél, Apó, régóta néhány emberé a topic. Az értelmesebbje már régen nem írt, mert a belémjöttek, bassza meg már nem volt érdekes. Otthagytuk sokan, és rég meghalt volna magától, ha az az ember nem tartja életben, aki már csak oda ír ezen a fórumon, elárasztva az állandó kampányolásával, a folyamatos hithűsége igazolásával, amire igazából már senki sem volt kiváncsi. Nem a topic a hibás, az ember  rontja el azt, ami jó is lehetne, az egysíkú gondolkodásával, a folyamatos ellenség keresésével, nem értve, hogy hiába.

Bácsi Győző
Nem elérhető Bripery
Hozzászólások: 21999


www.elitevwclub.hu

« Hozzászólás #5808 Dátum: 2014 április 05, 21:15:22 »

Tudom,hogy csak a székelykáposzta jó,ha minél többször fel van melegitve.
Tudom,hogy egy témát ujból felhozni nem minden esetben népszerü,de mégis megkérdezem ujra.
Kell nekünk ide,ebbe a VW-es,bogaras,léghütéses,hobbyautós forumba az anyázós topik?
Köze nincs közös érdeklödési körünkhöz,viszont köze van a többi topikhoz,mert az ott uralkodó "légkör" óhatatlanul is átszivárog számtalan topikba.
Nem egy esetben történt meg,hogy üzletek hiusultak meg,barátságok szakadtak meg,lenézés,ellenségeskedés,kioktatás a magas polcról,politikai nézetek alapján történö elfogadás,vagy éppen elutasitás volt az eredmény.
Nem kérek szavazást,észérveket szeretnék kapni Töletek,hogy valóban kell nekünk erre a fórumra a politizálás?
Nem anyázást irtam,mert az egy másik történet.
Az anyázós topik arra lett kitalálva,hogy " akurvaannyát belémjöttekahungárián",nem politikai nézetek ütköztetésére.
Ma már ezt a szerepét elvesztette a topik,maradt a tömény polizizálás,maradt a kasztok felállitása,melyszerint:
-Fideszes jó ember
-nemfideszes agymosott,ostoba,kommunista
-és több alternativa nincs(az emlitett topikban)
Pedig ezeken kivül is élnek itt értelmes,családjukat szeretö,jobb sorsra vágyó,tisztes állampolgárként élö emberek,akik a felsoroltak közül egyik "kasztba" sem álltak be.
Ezek leirása után kérdezném töletek:
Kell nekünk erre a forumra a politizálás?
Ha megtisztel valaki válaszával,azt megköszönöm,ha nem,akkor volt egy ujabb  sikertelen próbálkozásom.
Tisztelettel: Vagabond.


www.elitevwclub.hu

1994 Porsche 993 Carrera 2 cabrio
1982 Porsche 931 (924 Turbo)




Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének-nem derék ember. Gróf Széchenyi István
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #5807 Dátum: 2014 április 05, 19:59:49 »

Tudom,hogy csak a székelykáposzta jó,ha minél többször fel van melegitve.
Tudom,hogy egy témát ujból felhozni nem minden esetben népszerü,de mégis megkérdezem ujra.
Kell nekünk ide,ebbe a VW-es,bogaras,léghütéses,hobbyautós forumba az anyázós topik?
Köze nincs közös érdeklödési körünkhöz,viszont köze van a többi topikhoz,mert az ott uralkodó "légkör" óhatatlanul is átszivárog számtalan topikba.
Nem egy esetben történt meg,hogy üzletek hiusultak meg,barátságok szakadtak meg,lenézés,ellenségeskedés,kioktatás a magas polcról,politikai nézetek alapján történö elfogadás,vagy éppen elutasitás volt az eredmény.
Nem kérek szavazást,észérveket szeretnék kapni Töletek,hogy valóban kell nekünk erre a fórumra a politizálás?
Nem anyázást irtam,mert az egy másik történet.
Az anyázós topik arra lett kitalálva,hogy " akurvaannyát belémjöttekahungárián",nem politikai nézetek ütköztetésére.
Ma már ezt a szerepét elvesztette a topik,maradt a tömény polizizálás,maradt a kasztok felállitása,melyszerint:
-Fideszes jó ember
-nemfideszes agymosott,ostoba,kommunista
-és több alternativa nincs(az emlitett topikban)
Pedig ezeken kivül is élnek itt értelmes,családjukat szeretö,jobb sorsra vágyó,tisztes állampolgárként élö emberek,akik a felsoroltak közül egyik "kasztba" sem álltak be.
Ezek leirása után kérdezném töletek:
Kell nekünk erre a forumra a politizálás?
Ha megtisztel valaki válaszával,azt megköszönöm,ha nem,akkor volt egy ujabb  sikertelen próbálkozásom.
Tisztelettel: Vagabond.

Tóth Zoltán
Nem elérhető Protheus
Hozzászólások: 20654


Pődör Gergely

« Hozzászólás #5806 Dátum: 2014 április 01, 22:03:12 »

Mi alapján? Mert én pl 14 de miért?
random.


Buzi, aki fékez! :-)))
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #5805 Dátum: 2014 április 01, 20:32:56 »

Mi alapján? Mert én pl 14 de miért?
kispöcs vagy, azér' :-P



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető Mr.Horsepower
Hozzászólások: 8581


« Hozzászólás #5804 Dátum: 2014 április 01, 20:21:34 »

Mi alapján? Mert én pl 14 de miért?

A legönzetlenebb emberek azok, akik az észt osztják, mert abból adnak, amiből nekik is nagyon kevés van!
http://www.youtube.com/watch?v=AYcLg1m7aI4
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #5803 Dátum: 2014 április 01, 20:18:31 »

Az hogy 67 éves vagy, már nyugdijban iszod a söröt... Smiley

már megvan, csak nem szoktam odafigyelni.
sok vén köcsög! :-)



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető BigBug
Hozzászólások: 28907

« Hozzászólás #5802 Dátum: 2014 április 01, 18:50:04 »

Akkor majd csereljunk, mert az enyem 95 eves! :-)))
én 90 vagyok!simán bevállalom az öt év korkülönbséget!  Cheesy 

sokkal rosszabb, ha volt de már nincs, annál ha soha nem volt, mert vágyakozni nem fáj annyira, mint emlékezni.....

ui: ha nagy leszek, transportert veszek...........
Nem elérhető korben
Hozzászólások: 1662


Korben Dallas

« Hozzászólás #5801 Dátum: 2014 április 01, 13:32:33 »

mimimimi????

Az hogy 67 éves vagy, már nyugdijban iszod a söröt... Smiley

Fényes bogarak hullanak, a doktor szedi össze mind, Hozzányúlni nem szabad, nyilvántartja szám szerint
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #5800 Dátum: 2014 április 01, 13:00:27 »

mimimimi????



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető abes
Hozzászólások: 14827

« Hozzászólás #5799 Dátum: 2014 április 01, 09:00:05 »

Akkor majd csereljunk, mert az enyem 95 eves! :-)))
Ahhoz képest igen jól tartja magát.  Grin
Nem elérhető Protheus
Hozzászólások: 20654


Pődör Gergely

« Hozzászólás #5798 Dátum: 2014 április 01, 08:41:29 »

Alig 73 évemmel 22 éves csajom van.
Akkor majd csereljunk, mert az enyem 95 eves! :-)))


Buzi, aki fékez! :-)))
Nem elérhető abes
Hozzászólások: 14827

« Hozzászólás #5797 Dátum: 2014 április 01, 08:37:46 »

Alig 73 évemmel 22 éves csajom van.
Nem elérhető TBK001
Hozzászólások: 29029


Road Force One

« Hozzászólás #5796 Dátum: 2014 április 01, 07:41:39 »

Megnyugodtam... a 106 évem ellenére egész jól tartom magam...
Bár akkor meg mi a 3,14csát keresek a munkahelyemen???  Shocked Evil
(csak nem meglépték időközben??? Evil Evil Evil)

Az állam a javadat akarja... És meg is fogja szerezni!! :-)

Bug's Forever!             VW1303/1974
http://tbk.hupont.hu    Hyundai i30 CW 2015
Nem elérhető maxi
Hozzászólások: 9435


« Hozzászólás #5795 Dátum: 2014 április 01, 06:30:45 »

jó ez az április elsejei naptár...  Wink
en 33eves lettem a naptár szerint. Annyira ne fussunk előre.

"A vadászat többek szemében a férfiasság, az erő, a hatalom szimbóluma is. A vadászok azt tartják, hogy a vadászaton ismerszik meg, ki milyen ember valójában."
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #5794 Dátum: 2014 április 01, 05:32:53 »

jó ez az április elsejei naptár...  Wink
Nem elérhető kövi
Hozzászólások: 1150


0620/5989495

« Hozzászólás #5793 Dátum: 2014 Február 12, 22:02:50 »

Ma kénytelen voltam felvenni a 2012 fehér pólómat. Kéne új már!! Wink Cheesy

VW 1300  1968.06.
Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #5792 Dátum: 2014 Február 12, 17:26:31 »

de már mióta....... Wink Cheesy Grin
:-P



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető gumibogi
Hozzászólások: 13356


20-9111-661 www.ftgumi.hu

« Hozzászólás #5791 Dátum: 2014 Február 12, 17:25:44 »

alkotói válság, az van
de már mióta....... Wink Cheesy Grin

Nem elérhető Pityubacsi
Hozzászólások: 36020


« Hozzászólás #5790 Dátum: 2014 Február 12, 17:22:45 »

Javaslom bezárni a bogárhátús póló 2013-as topikot és nyitni helyette egy 2014-est. Lenne igény Pityubácsi idei alkotásának a fikázására ugyanis.  Grin Evil
alkotói válság, az van



flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
Nem elérhető kövi
Hozzászólások: 1150


0620/5989495

« Hozzászólás #5789 Dátum: 2014 Február 12, 16:00:56 »

Esetleg volt már de hátha Cool:

Mostanság kapom az email értesítőt, hogy jött új privátom. de nem látom a tartalmát, ami
praktikus lenne pl. mobilról netezve.
Esetleg én vagyok béne, vagy van remény rá, hogy visszatérjen a régi rend?

kösziiiiiiiiiiiiiiiiii

VW 1300  1968.06.
Nem elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #5788 Dátum: 2014 Február 12, 15:54:19 »

Javaslom bezárni a bogárhátús póló 2013-as topikot és nyitni helyette egy 2014-est. Lenne igény Pityubácsi idei alkotásának a fikázására ugyanis.  Grin Evil
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #5787 Dátum: 2014 Január 14, 17:59:48 »

A mentesnek orulok, igy kell!
Igen, adatbazis hibajuk van, ha nekik is van mentesuk (szinte biztos), akkor minden a regi lesz hamarosan! :-)
Akkor (még) reménykedek.
Köszönöm!

Tóth Zoltán
Nem elérhető Protheus
Hozzászólások: 20654


Pődör Gergely

« Hozzászólás #5786 Dátum: 2014 Január 14, 17:56:41 »

3500 képem van itt,de mentve van minden.
Utolsó sorod reményt adhat arra,hogy javitható a hiba?
A mentesnek orulok, igy kell!
Igen, adatbazis hibajuk van, ha nekik is van mentesuk (szinte biztos), akkor minden a regi lesz hamarosan! :-)


Buzi, aki fékez! :-)))
Nem elérhető Vagabond
Hozzászólások: 24281


A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298

« Hozzászólás #5785 Dátum: 2014 Január 14, 17:51:51 »

Csak annyiban, hogy megint szar keptarat valasztottal, pedig emlekszem, hogy a kep.tar.hu torlese utan mondtuk, hogy valassz valami jo nevut, ne magyart, peldaul picasat. Persze nem hallgattal rank. :-))

A szolgaltatod megint befosott. (a hibat valoszinuleg javitjak majd)
Pont hallgattam rátok.
Ezt a képtárat ezen a forumon ajánlották,ezért (is) másztam bele.
Közel 3 évig semmi gond nem volt,most van ez a jelenség.
3500 képem van itt,de mentve van minden.
Utolsó sorod reményt adhat arra,hogy javitható a hiba?

Tóth Zoltán
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 153
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.132 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.