www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?
2024 Március 29, 11:47:57

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Tawaszi Rallye
Budapest
2024. május 11.
920121 Hozzaszólás 218 Témában írta 1606 Felhasználó
Legújabb tag: Stoye
* Főoldal Bejelentkezés Regisztráció
Oldalak: 1 ... 143 144 145 146 147 [148] 149 150 151 152 153
Nyomtatás
Szerző Téma: Az új fórumot...  (Megtekintve 1746083 alkalommal)
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #224 Dátum: 2006 Január 31, 15:22:43 »

Hmmm, ertelek... Azt nem mint avatar toltottek fel (szerintem) hanem valahova feltoltottek (mondjuk hagytak ahol volt...) es az ALAIRASBA belinkeltek (mint tag kod... Ezek szerinte a tag kod mukodik. Ha nem mukodik, akkor html... de valahogy ok is beraktak... Wink )

ezért kérdeztem, hogy tageket kezel e Smiley

amúgy nem vagyok ám hülye a weboldalakhoz Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #223 Dátum: 2006 Január 31, 15:21:24 »

Irok bele en is... Wink


    * A "Megválaszolatlan üzenetek megjelenítése" dolognak én szívesen vennék egy gombot mondjuk valahol a Hozzászólások,nyomtatás stb környékén.
      Mert ha a fejlécet becsukom akkor a mostani eltűnik.
    * Legyen jól láthatóan kiemelve a hozzászólás időpontja
    * Fent a gombsorban segitseg gomb helyett... (mivel ugyse mukodik...) Egy uj gomb lesz, mely a "Új hozzászólások megtekintése" neven fut most, fent a felhasznaloi infonal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #222 Dátum: 2006 Január 31, 15:18:03 »

gumibogi, ttika, sompi

Hmmm, ertelek... Azt nem mint avatar toltottek fel (szerintem) hanem valahova feltoltottek (mondjuk hagytak ahol volt...) es az ALAIRASBA belinkeltek (mint tag kod... Ezek szerinte a tag kod mukodik. Ha nem mukodik, akkor html... de valahogy ok is beraktak... Wink )
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #221 Dátum: 2006 Január 31, 14:51:24 »

Mondj egy nicket akinel igy van megcsinalva. Nem tudom mire gondolsz... Tageket meg probald ki mukodik-e. Nem tudom. De szerintem nem...

gumibogi, ttika, sompi

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #220 Dátum: 2006 Január 31, 14:32:29 »

Ugye nincs még "panaszlista"?

Most akkor megnyitom:



  • A "Megválaszolatlan üzenetek megjelenítése" dolognak én szívesen vennék egy gombot mondjuk valahol a Hozzászólások,nyomtatás stb környékén.
    Mert ha a fejlécet becsukom akkor a mostani eltűnik.
  • Legyen jól láthatóan kiemelve a hozzászólás időpontja

előre is köszönjük
1303LS
« Hozzászólás #219 Dátum: 2006 Január 31, 14:25:51 »

Ugye nincs még "panaszlista"?

Most akkor megnyitom:

A "Megválaszolatlan üzenetek megjelenítése" dolognak én szívesen vennék egy gombot mondjuk valahol a Hozzászólások,nyomtatás stb környékén.
Mert ha a fejlécet becsukom akkor a mostani eltűnik.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #218 Dátum: 2006 Január 31, 14:10:25 »

OK, de így a sok javaslat áttekinthetetlen, folyik a szó szerteszét és igazán nem is tudni, ki mit akar és főleg azt, hogy a többség mit szeretne. Sokan csak olvassák de nem hajlandóak leírni a bajukat. Ha csak egy-egy pöttyöt kéne ide-oda tenni, könnyebben lehetne összegezni a tömeges igényeket.
Első lépés lehetne pl.: tetszik-e a többszintű fórum vagy jobb volt-e a régi egyszintes forma.


Korai meg arrol velemenyt alkotni. Ez majd par het mulva lesz tema, addigra mindenki kiismeri.

Egyebkent vegulis erre egy megoldas:

Mint a matrica resznel, hogy mit ker, itt is mindenki irja fel a panaszait, es ha ujjat akarsz, akkor az elozo panaszlistat masold be es ird a vegere.
Igy nem fog elkeveredni semmi. Smiley Kosznom az eszreveteled, vegulis igy valoban atlathato lesz, hetvegere milyen panasz lista gyulik ossze.  Wink

Idézet
személyes szöveg mellé hogy tudom beszúrni a régi nick képemet? kezeli a tageket ott?

Mondj egy nicket akinel igy van megcsinalva. Nem tudom mire gondolsz... Tageket meg probald ki mukodik-e. Nem tudom. De szerintem nem...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #217 Dátum: 2006 Január 31, 14:06:35 »

személyes szöveg mellé hogy tudom beszúrni a régi nick képemet? kezeli a tageket ott?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #216 Dátum: 2006 Január 31, 13:56:42 »

túl sok pénze van Smiley

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #215 Dátum: 2006 Január 31, 13:45:36 »

értem én, hogy az adatbázist kell megvenni, csak azt nem értem minek kell ide beilleszteni..soksok szopás, nő a tárhely, bár gondolom korlátlan, de akkoris fel kell tölteni és a kutya sem fogja visszaolvasni pár napnál korábbiakat

A tarhely attol nem lesz kevesebb (eloszor is az adatbazist kulon rendszer (MySQL) kezeli, nem foglal helyet tenylegessen (persze foglal, de mashol mint mondjuk a kepek... ugyhogy ez nem a mi bajunk.
Raadasul nem sok, kb 60-70 ezer bejegyzesrol van szo, ami csak szoveget tartalmaz. Az egesz mondjuk max 3 mega.

Egyebkent ezt se en talaltam ki, hogy vegyuk meg a hozzaszolasokat. En is ugy latom hogy par het mulva mar garantaltan senki nem fogja nezni a regit. Ha meg megis, hat senki nem akarta felszamolni, ott van, ha kell lehet nezni.

Ebben a megvetelben ha jol tudom pityuba az illetekes, en nem sokat tudok errol... Smiley
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #214 Dátum: 2006 Január 31, 13:41:50 »

Nem tudod lementeni. Az adatbazishoz kozvetlen nem fersz hozza. (ezt az adatbazist akartuk megvenni...)
A feluletet meg kozvetlenul lementeni? Ugyan ott vagy mintha kirakod a linket jobbfelulre.

Zard be, ha kell ugyis lenyitod. Nem az a funkcioja, hogy mindig az orrodba legyen tolva... Cheesy

értem én, hogy az adatbázist kell megvenni, csak azt nem értem minek kell ide beilleszteni..soksok szopás, nő a tárhely, bár gondolom korlátlan, de akkoris fel kell tölteni és a kutya sem fogja visszaolvasni pár napnál korábbiakat

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #213 Dátum: 2006 Január 31, 13:41:10 »

OK, de így a sok javaslat áttekinthetetlen, folyik a szó szerteszét és igazán nem is tudni, ki mit akar és főleg azt, hogy a többség mit szeretne. Sokan csak olvassák de nem hajlandóak leírni a bajukat. Ha csak egy-egy pöttyöt kéne ide-oda tenni, könnyebben lehetne összegezni a tömeges igényeket.
Első lépés lehetne pl.: tetszik-e a többszintű fórum vagy jobb volt-e a régi egyszintes forma.
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #212 Dátum: 2006 Január 31, 13:38:45 »

én úgyis kikapcsolom a felső sort Smiley

érdemes az előzményeket betenni ide? egyszerűbb dvd-n odaadni mindenkinek, segítek az írásban, úgyis lusta mindenki visszaolvasni

Nem tudod lementeni. Az adatbazishoz kozvetlen nem fersz hozza. (ezt az adatbazist akartuk megvenni...)
A feluletet meg kozvetlenul lementeni? Ugyan ott vagy mintha kirakod a linket jobbfelulre.

Zard be, ha kell ugyis lenyitod. Nem az a funkcioja, hogy mindig az orrodba legyen tolva... Cheesy
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #211 Dátum: 2006 Január 31, 13:38:10 »

Minden meglesz. Hetveget varjatok ki az ilyen komolyabb munkalatokkal... (komolyabb ertsd: meg kell keresni a forrasban)

részemről ok, bár gondolom egy tag-et kell elé írni, hogy pisoan meg +3-as méretben jelenjen meg az időpont..kár, hogy a php-hez nem értek

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #210 Dátum: 2006 Január 31, 13:35:56 »

én úgyis kikapcsolom a felső sort Smiley

érdemes az előzményeket betenni ide? egyszerűbb dvd-n odaadni mindenkinek, segítek az írásban, úgyis lusta mindenki visszaolvasni

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #209 Dátum: 2006 Január 31, 13:34:39 »

Ötlet: mi lenne, ha a rajzásos szavazás mintájára feldobnátok egy fórumos szavazást is: ki mit szeretne kihagyni, mi kellene még, mi legyen másképp, stb. Szerintem hasznos lenne....

Az nem szavazas...
Szavazasnal elolre meg van adva a valaszthato potyik, es csak egyet lehet valasztani...
Raadasul nem is lehet hozzairni.

Ez a forum ezzel ellentetben azert van, hogy mindenki bedobja, hogy szerinte min kene valtoztatni.

Udv!
Elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #208 Dátum: 2006 Január 31, 13:33:16 »

Ötlet: mi lenne, ha a rajzásos szavazás mintájára feldobnátok egy fórumos szavazást is: ki mit szeretne kihagyni, mi kellene még, mi legyen másképp, stb. Szerintem hasznos lenne....
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #207 Dátum: 2006 Január 31, 13:32:11 »

plíííííííííz legyen már kiemelve, hogy mikori a hozzászólás

végre nem nekem sírnak, hanem én sírhatok és ezt maximálisan ki fogom használni(nem a bogárhátu miatt sírtak nekem eddig)

Minden meglesz. Hetveget varjatok ki az ilyen komolyabb munkalatokkal... (komolyabb ertsd: meg kell keresni a forrasban)
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #206 Dátum: 2006 Január 31, 13:30:45 »

plíííííííííz legyen már kiemelve, hogy mikori a hozzászólás

végre nem nekem sírnak, hanem én sírhatok és ezt maximálisan ki fogom használni(nem a bogárhátu miatt sírtak nekem eddig)

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #205 Dátum: 2006 Január 31, 13:30:18 »

miért, az nem egy textbox? kellemetlen Smiley

mondjuk a fórum menüpontot is át lehet írni lenyílóra és akkor lenne régi meg új, bár akkor a régire sokan írnának...

Azt hogy be tudj irni le tudom tiltani (lasd kozlemenyek forum)

Egyenlore az se biztos hogy meg tudjuk venni a regi hozzaszolasokat az SGtol (mindenesetre en igy tudom).
Ha sikerul is, azt integralni kell, stb stb... Nem olyan egyszeru az, ahogy hangzik...

Es valoban egy textbox, de ha oda beleirok mondjuk ennyit mint most ide, akkor az eleg hosszu lesz, es teljesen letolja a forumot. Aranytalanul nezne ki...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #204 Dátum: 2006 Január 31, 13:26:13 »

miért, az nem egy textbox? kellemetlen Smiley

mondjuk a fórum menüpontot is át lehet írni lenyílóra és akkor lenne régi meg új, bár akkor a régire sokan írnának...

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #203 Dátum: 2006 Január 31, 13:22:50 »

nem ezért van fenn egy hírdoboz?

Oda nem lehet hosszu odakat irni...

Raadasul egy joideig fent megmarad a regi forum linkje, ha valamit vissza kell keresni, lehessen...
Nem elérhető BlackP
Hozzászólások: 27018


« Hozzászólás #202 Dátum: 2006 Január 31, 13:21:03 »

Aha...

Es valami hasonlo funkcioval csinaltam az ittenit is. Ha van valami nagy valtozas, ez meg az (mint pl ma a koltozes) akkor oda ki lehet vesni hogy mi a tema...

Szoval van otletetek, hogy mire kene atnevezni?

u.i.: Petyó, ezt nem nagy szam megkeresni. Ha megis, akkor inkabb hagyom a fenbe es aszondom hogy nem megy... No meg nem hiszem hogy butito modot talalsz barmihez is... Cheesy

nem ezért van fenn egy hírdoboz?

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...
Nem elérhető AZS
Hozzászólások: 11742


« Hozzászólás #201 Dátum: 2006 Január 31, 11:27:47 »

Erre a kettore parhuzamossan irjatok javaslatot, hogy ugyan ugy paszoljanak egymashoz mint most...

végülis csak egy s betűt kéne odébbtenni, és akkor nem lenne ilyen csikorgós ez a mondat ;-)
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #200 Dátum: 2006 Január 31, 10:53:51 »

A nagy legyen a Szerviz, a kicsi legyen a gyújtás (most a kezdetekben előgyújtás :-))

Hmmm, az uj elnevezesek nem rosszak... Smiley

De akkor 2 dolgot kell atnevezni: "Web kazan" vagyis az egesz menupont... Es a "kazanhaz uzeni" reszt, ahova a kozlemenyek kerulnek... Erre a kettore parhuzamossan irjatok javaslatot, hogy ugyan ugy paszoljanak egymashoz mint most...

Udv!
Nem elérhető Lazly
Hozzászólások: 904

« Hozzászólás #199 Dátum: 2006 Január 31, 10:44:36 »

Hmmm, az uj elnevezesek nem rosszak... Smiley

De akkor 2 dolgot kell atnevezni: "Web kazan" vagyis az egesz menupont... Es a "kazanhaz uzeni" reszt, ahova a kozlemenyek kerulnek... Erre a kettore parhuzamossan irjatok javaslatot, hogy ugyan ugy paszoljanak egymashoz mint most...

Udv!
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #198 Dátum: 2006 Január 31, 10:35:48 »

A kazánház legyen nagygenerál, karter, vagy valami autós cucc. Nem vagyunk mi kohómérnökök... :-)))


lehetne motortér. vagy inkább vezérműtengely :))
Balage meló
« Hozzászólás #197 Dátum: 2006 Január 31, 10:15:12 »

És tényleg!  Cheesy

Köszi a segítséget
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #196 Dátum: 2006 Január 31, 10:08:47 »

Az óra formátumát pedig 24 órásra kéne átállítani, mert  nem tudom eldönteni , hogy de. vagy du.  Embarrassed

a Katonai időre állítsd!
1303LS
« Hozzászólás #195 Dátum: 2006 Január 31, 10:07:09 »

Az óra formátumát pedig 24 órásra kéne átállítani, mert  nem tudom eldönteni , hogy de. vagy du.  Embarrassed

Azt Te tudod állítani!!
A profilodnál.
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #194 Dátum: 2006 Január 31, 10:06:30 »

Nyugodtan. Én fogom elbírálni. :-)
Amúgy Te is vehetsz csillagot a ratro-tól. Sokkal többet ér! :-))))

ez verseny, hogy ki tudd többet írni ??? a versenyt az aszfalton kell lejátszani , nem a gép elött kockulva ! :-)))

van besógó opció is, láttam... akkor most jelentek!  a sto nak azé van oylan sog csillagja mert ő itt az admin ? ez nem érvényes! a versenyhivatalhoz fogok fordulni! Smiley)))
Balage meló
« Hozzászólás #193 Dátum: 2006 Január 31, 09:58:50 »

Az óra formátumát pedig 24 órásra kéne átállítani, mert  nem tudom eldönteni , hogy de. vagy du.  Embarrassed
Nem elérhető Qzma
Hozzászólások: 7186


http://t2ab4sale.blog.hu/

« Hozzászólás #192 Dátum: 2006 Január 31, 09:50:28 »

ez verseny, hogy ki tudd többet írni ??? a versenyt az aszfalton kell lejátszani , nem a gép elött kockulva ! :-)))

van besógó opció is, láttam... akkor most jelentek!  a sto nak azé van oylan sog csillagja mert ő itt az admin ? ez nem érvényes! a versenyhivatalhoz fogok fordulni! Smiley)))

http://t2ab4sale.blog.hu/   ÚJ A TEFONSZÁMOM:06203692740
Nem elérhető Typ117
Hozzászólások: 18387


1969

« Hozzászólás #191 Dátum: 2006 Január 31, 09:46:01 »

A hozzászólásoknak nem lehet valahogy sorszámot csinálni?
Nem tudom soha, hogy hol fejeztem be az olvasgataást.

Van sorszám! ott van kb középen. a tied volt a 168. De szerintem jobb lenne az időpontot kiemelni hogy jobban látszódjon.
így csak azt az időt kell megjegyezni, ameddig már mindent olvastál. és még könyvtárazni sem kell a Megválaszolatlan üzenetek megtekintése gombbal :)
Balage meló
« Hozzászólás #190 Dátum: 2006 Január 31, 09:38:27 »

A hozzászólásoknak nem lehet valahogy sorszámot csinálni?
Nem tudom soha, hogy hol fejeztem be az olvasgataást.
Balage meló
« Hozzászólás #189 Dátum: 2006 Január 31, 09:35:15 »

Hovatünt a "megjelölés olvasottként" gomb??????????
Kérem vissza most!!
Elérhető BlackPsenior
Hozzászólások: 19051

« Hozzászólás #188 Dátum: 2006 Január 31, 08:31:12 »


Ja és mit kap az első 24 óra legaktívabb fórumozója?

Heeee??? Grin


Idegbajt! :-))
1303LS
« Hozzászólás #187 Dátum: 2006 Január 31, 08:23:25 »



Ja és mit kap az első 24 óra legaktívabb fórumozója?

Heeee??? Grin

1303LS
« Hozzászólás #186 Dátum: 2006 Január 31, 07:51:29 »

SZVSZ

Van csicsa de nem elviselhetetlenül sok.
Az újat mindig szokni kell.
Ha táblázatot meg más bizbaszt nem akar valaki az NE HASZNÁLJA.
A régi az egyszerűségével volt jó.Ezt meg még be kell lakni.
Szerintem EGY nap után felelőtlenség ítéletet mondani rá.

Személy szerint kalapot emelek azok előtt akik ezt bevállalták és csinálják.
A hibák meg majd lassan kikopnak.

Tényleg tessék kicsit örülni.

UFF
Nem elérhető stonemen
Hozzászólások: 17217


« Hozzászólás #185 Dátum: 2006 Január 31, 05:18:02 »

A kazánház legyen nagygenerál, karter, vagy valami autós cucc. Nem vagyunk mi kohómérnökök... :-)))

Csak ha kijön egy új változat írhatod át megint az összes változtatást. Nem egy hálás dolog.
Inkább még több emotikont.  Grin
Oldalak: 1 ... 143 144 145 146 147 [148] 149 150 151 152 153
Nyomtatás
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.139 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.