www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 15:06:29
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921855
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
21
22
23
24
25
[
26
]
27
28
29
30
31
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14536726 alkalommal)
abes
Hozzászólások: 15065
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46645 Dátum:
2015 április 28, 20:59:14 »
Idézetet írta: Protheus - 2015 április 28, 19:24:45
de-de
Polcon maradt egy 68-as órád?
kövi
Hozzászólások: 1150
0620/5989495
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46644 Dátum:
2015 április 28, 19:39:54 »
Idézetet írta: StumRobi - 2015 április 28, 19:33:30
MARCSIIIIIIIIIIIIII
pszzttt lapítunk
VW 1300 1968.06.
StumRobi
Hozzászólások: 948
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46643 Dátum:
2015 április 28, 19:33:30 »
Idézetet írta: kövi - 2015 április 28, 15:50:43
Miközben itt....
MARCSIIIIIIIIIIIIII
30/903-63-65
'71 1300
T3 WBX 2.1
Protheus
Hozzászólások: 20674
Pődör Gergely
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46642 Dátum:
2015 április 28, 19:24:45 »
Idézetet írta: Forest - 2015 április 28, 19:11:21
Proti!
Nem ezt tologattuk Budafokon és cseréltük le a kerekeket rajta?
de-de
Buzi, aki fékez! :-)))
Forest
Hozzászólások: 3760
+36-20-458-5399
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46641 Dátum:
2015 április 28, 19:11:21 »
Idézetet írta: kövi - 2015 április 28, 15:50:43
....
Még a tavwaszi rallyn beszéltem Protival, hogy mi van a szürke bogarával?.
....
Proti!
Nem ezt tologattuk Budafokon és cseréltük le a kerekeket rajta?
Üdvw, Forest
VW1300 '70--> '65 (CJS-063)
Karmann Ghia '67. feb.
kövi
Hozzászólások: 1150
0620/5989495
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46640 Dátum:
2015 április 28, 15:50:43 »
Miközben itt ment a "piros bogi 250 000 ért saga", tőlem elvitték a zöld bogárkámat. Sajnos mennie kellett, lett belőle telek
anyumnak. Jó helyre került, Erdélybe ment szerető családhoz. Viszont be kell valljam, SZ@R bogár nélkül lenni, ez van.
Még a tavwaszi rallyn beszéltem Protival, hogy mi van a szürke bogarával?.
Hát ebből az lett, hogy kedvező ( NAGGGYON KEDVEZŐ) sporttársi segítséggel lett egy 1968.06 havi 1300 bogim
Most az átíratás intéződik, majd a jövő hónapban talpra áll a gépezet.
Aztán kiderült még valami: az autó a régi állatorvosunk autója volt.
Szóval van már kötődés hozzá.
És Gergőnek ezer hála a hozzáállásáért-segítségéért!!
Tehát
egyszerűen
,
jó érzéssel
,
sporttársi hozzáállással
vettem egy bogarat
folyt köv
[a csatolmányt egy admin törölte]
«
Utoljára szerkesztve: 2015 április 28, 15:52:40 írta kövi
»
VW 1300 1968.06.
wmormo
Hozzászólások: 16
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46639 Dátum:
2015 április 26, 14:54:16 »
Urak!
Baranyában és környékén keresek eladó bogarat. peremfeltételek: papíros, vizsga nem baj ha van de nem fontos, ép padlólemez, külső nem számít annyira, motorikusan elfogadható állapot, ár max 300e.
Aki ilyenről tud kérem, ne tartsa magában.
Üdvw!
sparkafer
Hozzászólások: 14090
30-347-1939
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46638 Dátum:
2015 április 22, 21:57:20 »
Idézetet írta: kdf 001 - 2015 április 22, 21:39:06
Egy új akku kellett a kocsiba. Ő vizsgáztatta le.
Ha benn lesz a telephelyen, akkor majd megnézem, ha arra járok.
kdf 001
Hozzászólások: 12042
ERŐ AZ ÖRÖM ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46637 Dátum:
2015 április 22, 21:39:06 »
Idézetet írta: sparkafer - 2015 április 22, 21:25:48
Ezek szerint Gresiczki Andris vette meg? Őt ismerem. Nagyon jó arc. Igazi gyűjtő.
Én telepítettem nekik az internetet.
Egy új akku kellett a kocsiba. Ő vizsgáztatta le.
sparkafer
Hozzászólások: 14090
30-347-1939
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46636 Dátum:
2015 április 22, 21:25:48 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 április 22, 11:32:39
lezárásul:
http://benzingoz.blogspot.hu/2015/04/a-piros-bogar-tortenete.html
Ezek szerint Gresiczki Andris vette meg? Őt ismerem. Nagyon jó arc. Igazi gyűjtő.
Én telepítettem nekik az internetet.
Bill
Hozzászólások: 8632
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46635 Dátum:
2015 április 22, 21:08:37 »
Idézetet írta: kdf 001 - 2015 április 22, 19:01:37
Gyula bácsi most mondta nekem, hogy a kocsi le van vizsgáztatva.
A 250-ből még le is műszakiztatta?
kdf 001
Hozzászólások: 12042
ERŐ AZ ÖRÖM ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46634 Dátum:
2015 április 22, 19:01:37 »
Gyula bácsi most mondta nekem, hogy a kocsi le van vizsgáztatva.
Bill
Hozzászólások: 8632
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46633 Dátum:
2015 április 22, 17:12:16 »
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 22, 14:39:03
<beszúrt kép törölve>
Ezért szeretünk! (ha nem vagyok ignorálva)
te_o
Hozzászólások: 4268
Zeitwagen...
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46632 Dátum:
2015 április 22, 15:47:45 »
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 22, 14:39:03
<beszúrt kép törölve>
Ne is vicceljünk, lomtalanítás a kerületben...
(Egyik sarkon kitették a kupacra a mamát este, másnap délelőtt ugyanott ült. Ő volt az ŐR).
VW Beetle - the original since 1938
gumibogi
Hozzászólások: 13454
20/911-1661 www.ftgumi.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46631 Dátum:
2015 április 22, 15:13:10 »
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 22, 14:39:03
<beszúrt kép törölve>
zengőgumi
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46630 Dátum:
2015 április 22, 14:39:03 »
Idézetet írta: kormányzoo - 2015 április 22, 14:34:06
van még ebbe' municio☺
<beszúrt kép törölve>
te_o
Hozzászólások: 4268
Zeitwagen...
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46629 Dátum:
2015 április 22, 14:37:03 »
Idézetet írta: kormányzoo - 2015 április 22, 14:34:06
van még ebbe' municio☺
<beszúrt kép törölve>
VW Beetle - the original since 1938
kormányzoo
Hozzászólások: 5812
redgear.hu
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46628 Dátum:
2015 április 22, 14:34:06 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 április 22, 11:32:39
lezárásul:
http://benzingoz.blogspot.hu/2015/04/a-piros-bogar-tortenete.html
van még ebbe' municio☺
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46627 Dátum:
2015 április 22, 12:06:45 »
Idézetet írta: Typ117 - 2015 április 22, 11:32:39
lezárásul:
http://benzingoz.blogspot.hu/2015/04/a-piros-bogar-tortenete.html
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
Typ117
Hozzászólások: 18552
1969
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46626 Dátum:
2015 április 22, 11:32:39 »
lezárásul:
http://benzingoz.blogspot.hu/2015/04/a-piros-bogar-tortenete.html
StumRobi
Hozzászólások: 948
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46625 Dátum:
2015 április 21, 08:59:25 »
Idézetet írta: PéZsé - 2015 április 21, 08:36:27
Ezekből a hozzászólásokból csak Nekem jön az le,hogy a Martonpapának kibasz...ul igaza van?
Lehet, de az tuti h Ti antitestek vagytok
30/903-63-65
'71 1300
T3 WBX 2.1
PéZsé
Hozzászólások: 1453
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46624 Dátum:
2015 április 21, 08:36:27 »
Ezekből a hozzászólásokból csak Nekem jön az le,hogy a Martonpapának kibasz...ul igaza van?
kdf 001
Hozzászólások: 12042
ERŐ AZ ÖRÖM ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46623 Dátum:
2015 április 20, 22:02:41 »
Már a Rajta Józsi sem járt jól. 350 000 forintot kért a kocsiért, hogy ezzel száljon be az unokája esküvőjére. Addig alkudoztak, mig 270 000 forintért vitte el valaki, aki talán össze is törte. Józsi bácsi sem vezethetett, és prosztata rákja volt. Nem adta volna el, ha nincs a betegsége.
[a csatolmányt egy admin törölte]
kdf 001
Hozzászólások: 12042
ERŐ AZ ÖRÖM ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46622 Dátum:
2015 április 20, 21:58:00 »
Idézetet írta: StumRobi - 2015 április 20, 14:12:44
Nem tudom mit vagytok ennyire oda, a KDF Józsinak tutira van még egy két, de inkább három ÖREGBOGARAS-ISMERŐSE talonba.......
annak aki LEMARADT!!
Valóban voltak, de azoknak voltak gyerekei, mig Gyula bácsinak ez nem adatott meg. Nos a történet igaz, és amikor a Péter bácsi meghalt, és ott maradt a 20 évig csinált ovál ablakos bogár, akkor szintén jött oda egy csapat aki szart, húgyot akart adni a kocsiért. A lánya meg úgy döntött, hogy Austriában meghírdeti. 2 000 000 forintért el is vitték.
[a csatolmányt egy admin törölte]
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46621 Dátum:
2015 április 20, 20:40:31 »
Idézetet írta: Pityubácsi - 2015 április 20, 20:38:13
Már vége.
Pityubacsi
Hozzászólások: 36020
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46620 Dátum:
2015 április 20, 20:38:13 »
flex 'em all!
Dízelt vezetni olyan, mint melegnek lenni. Ma már sokkal elfogadottabb, de még mindig szar dolog.
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46619 Dátum:
2015 április 20, 17:08:58 »
Idézetet írta: embecska - 2015 április 20, 14:50:59
Aki az utóbbi években figyelte a Pre bogarakat a piacon, az tisztában van vele .........
Erni például.....
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46618 Dátum:
2015 április 20, 15:17:01 »
Idézetet írta: Petyó - 2015 április 20, 15:16:00
Hát valaki beírta, hogy 4000€-t érnek ezek, és én látatlanban engedtem 500-at, hogy tuti legyen.
Annyiért hirdetnék a 800-ért vettet
Petyó
Hozzászólások: 1020
1962
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46617 Dátum:
2015 április 20, 15:16:00 »
Hát valaki beírta, hogy 4000€-t érnek ezek, és én látatlanban engedtem 500-at, hogy tuti legyen.
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 20, 15:10:38
Mire 3500-ért eladja,pont annyi lesz kb
Petyó
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46616 Dátum:
2015 április 20, 15:10:38 »
Idézetet írta: te_o - 2015 április 20, 15:03:38
Nem vagy 80 éves báccsi, az a baj.
Mire 3500-ért eladja,pont annyi lesz kb
te_o
Hozzászólások: 4268
Zeitwagen...
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46615 Dátum:
2015 április 20, 15:03:38 »
Idézetet írta: Petyó - 2015 április 20, 14:59:47
Sajnos még senki sem jelentkezett a hirdetésre ezért rakok be képeket rozsdásról. Sajnos csak ezeket találtam...
Nem vagy 80 éves báccsi, az a baj.
VW Beetle - the original since 1938
Petyó
Hozzászólások: 1020
1962
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46614 Dátum:
2015 április 20, 14:59:47 »
Idézetet írta: Petyó - 2015 április 20, 09:34:13
3500€-ért eladó piros 62-es roncs, rozsdaboglya bogaram...
Sajnos még senki sem jelentkezett a hirdetésre ezért rakok be képeket rozsdásról. Sajnos csak ezeket találtam...
[a csatolmányt egy admin törölte]
Petyó
Varázsló
Hozzászólások: 13081
Low Fast -többet forog, jobban pörög
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46613 Dátum:
2015 április 20, 14:53:33 »
Idézetet írta: Skodi - 2015 április 20, 13:39:52
Hogy miért ment csak olyan kevés ember oda vasárnap? Megmondjam???!
Van aki meg leszarja a kisablakos szarokat, azokból még nehezebb/drágább autót csinálni.
Stuntmanus
VW 1302 S
http://oettingertsv.blogspot.com/
"Már nem vagyok annyira fiatal, hogy mindenre azonnal tudjam a választ."
embecska
Hozzászólások: 1595
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46612 Dátum:
2015 április 20, 14:50:59 »
Azok szerintem gyári ülések csak univerzális retró fejtámla van rajtuk.
Lehet itt az értékéről vitázni, de ha azt nézzük mennyit kell 1 autóra költeni akkor a legtöbb autót ingyen kéne adják hogy megérje belevágni.....
Aki az utóbbi években figyelte a Pre bogarakat a piacon, az tisztában van vele hogy mennyit ér egy tiszta papíros járóképes egyben levő gép és főleg milyen nehéz ilyet találni.
http://pedalosmoszkvics.gportal.hu
http://veteranmiskolc.gportal.hu
StumRobi
Hozzászólások: 948
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46611 Dátum:
2015 április 20, 14:29:23 »
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 20, 14:19:00
Ezalatt érdekesebb volt,hogy a másik 80éves ondóágyú szavalt a 2éves gyerekéről XD
30/903-63-65
'71 1300
T3 WBX 2.1
Bill
Hozzászólások: 8632
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46610 Dátum:
2015 április 20, 14:23:11 »
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 20, 14:19:00
Ezalatt érdekesebb volt,hogy a másik 80éves ondóágyú szavalt a 2éves gyerekéről XD
Most már mindent tudunk!
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46609 Dátum:
2015 április 20, 14:19:00 »
Idézetet írta: RNIE - 2015 április 20, 14:16:58
A sztorizás így történt:KDF vs Gyulabá.
-Meséljen már valami történetet!
-Egyszer,amikor a seregben...
-Ne azt,az szar!A svimmvágenest!
majd valami 2 perc sztori
Ezalatt érdekesebb volt,hogy a másik 80éves ondóágyú szavalt a 2éves gyerekéről XD
Bill
Hozzászólások: 8632
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46608 Dátum:
2015 április 20, 14:18:37 »
Idézetet írta: gsattila - 2015 április 20, 11:45:42
Tudod milyen nehéz elharapni....
Figyelem.
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46607 Dátum:
2015 április 20, 14:16:58 »
A sztorizás így történt:KDF vs Gyulabá.
-Meséljen már valami történetet!
-Egyszer,amikor a seregben...
-Ne azt,az szar!A svimmvágenest!
majd valami 2 perc sztori
Bill
Hozzászólások: 8632
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46606 Dátum:
2015 április 20, 14:15:59 »
Idézetet írta: StumRobi - 2015 április 20, 14:12:44
Nem tudom mit vagytok ennyire oda, a KDF Józsinak tutira van még egy két, de inkább három ÖREGBOGARAS-ISMERŐSE talonba.......
annak aki LEMARADT!!
LIKE!
Oldalak:
1
...
21
22
23
24
25
[
26
]
27
28
29
30
31
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...