www.bogarhatu.hu
- ahol a Bogarazás kezdődik
Üdvözlünk,
Vendég
. Kérlek
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Nem érkezett meg az
aktiváló e-mail?
2026 Június 24, 15:28:41
1 óra
1 nap
1 hét
1 hónap
Mindig
Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:
Részletes kereső
Népautós Szilveszter
Pólus Center
2026. december 31.
921856
Hozzaszólás
218
Témában írta
1620
Felhasználó
Legújabb tag:
samlevy0515
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Oldalak:
1
...
20
21
22
23
24
[
25
]
26
27
28
29
30
...
1192
Szerző
Téma: Komplett autók (Megtekintve 14536862 alkalommal)
sparkafer
Hozzászólások: 14090
30-347-1939
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46685 Dátum:
2015 Június 03, 21:55:27 »
Idézetet írta: Mr.Horsepower - 2015 Június 03, 16:10:31
Pairja van róka.
te_o
Hozzászólások: 4268
Zeitwagen...
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46684 Dátum:
2015 Június 03, 16:21:49 »
Idézetet írta: Mr.Horsepower - 2015 Június 03, 16:10:31
Pairja van róka.
VW Beetle - the original since 1938
RNIE
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46683 Dátum:
2015 Június 03, 16:12:24 »
Idézetet írta: Mr.Horsepower - 2015 Június 03, 16:10:31
Pairja van róka.
Mr.Horsepower
Hozzászólások: 8581
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46682 Dátum:
2015 Június 03, 16:10:31 »
Idézetet írta: ABF-932 - 2015 Június 03, 14:49:06
Már megírták, Maresznak lehet. Nem véletlenül.
Pairja van róka.
A legönzetlenebb emberek azok, akik az észt osztják, mert abból adnak, amiből nekik is nagyon kevés van!
http://www.youtube.com/watch?v=AYcLg1m7aI4
ABF-932
Hozzászólások: 10126
A bogaras külső buszos szívet takar
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46681 Dátum:
2015 Június 03, 14:49:06 »
Idézetet írta: moody - 2015 Június 02, 22:45:25
passzív megfigyelő vagyok
miért kéne egyébként képben lenni? abban hogy neki lehet szavanként 2 hibát véteni helyesírásban?
Már megírták, Maresznak lehet. Nem véletlenül.
Bácsi Győző
zsozsy
Hozzászólások: 3689
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46680 Dátum:
2015 Június 03, 13:43:31 »
1200 EXPORT Norvég 1965.02.02.
T3 Hochdach Münnich Rhodos 1981
Golf2 (Fire & Ice belső) 1989
Astra f 1996
Babetta
http://youtu.be/PJasikRH-eY
moody
Hozzászólások: 54
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46679 Dátum:
2015 Június 03, 13:40:20 »
Idézetet írta: Protheus - 2015 Június 03, 00:37:32
igen... Van még mit tanulnod! :-)
rendben,akór elnézést kérek,eszt nemtuttam
moody
Hozzászólások: 54
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46678 Dátum:
2015 Június 03, 13:38:51 »
Idézetet írta: 1303LS - 2015 Június 03, 12:06:02
SZVSZ kb a fórum 90% már csak ilyen passzív szemlélődő, minek írjon, jönnek a "nagy öregek" oszt' leoltják, ha kell, ha nem.
de nem csak itt,szerintem minden autós fórumon megfigyelhető ez idővel. mondjuk én épp ezért el se kezdtem írogatni,olvasgatok ami engem érdekel,és ennyi.
1303LS
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46677 Dátum:
2015 Június 03, 12:06:02 »
SZVSZ kb a fórum 90% már csak ilyen passzív szemlélődő, minek írjon, jönnek a "nagy öregek" oszt' leoltják, ha kell, ha nem.
Vagabond
Hozzászólások: 24281
A busz is bogár "FOREVER"06-30-688-4298
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46676 Dátum:
2015 Június 03, 10:15:12 »
Idézetet írta: Protheus - 2015 Június 03, 00:37:32
igen... Van még mit tanulnod! :-)
Csak akkor ir,ha valami nagyon fontos téma adódik!
Tóth Zoltán
Protheus
Hozzászólások: 20674
Pődör Gergely
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46675 Dátum:
2015 Június 03, 00:37:32 »
Idézetet írta: moody - 2015 Június 02, 22:45:25
miért kéne egyébként képben lenni? abban hogy neki lehet szavanként 2 hibát véteni helyesírásban?
igen... Van még mit tanulnod! :-)
Buzi, aki fékez! :-)))
moody
Hozzászólások: 54
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46674 Dátum:
2015 Június 02, 22:45:25 »
Idézetet írta: Protheus - 2015 Június 02, 21:04:00
te meg ahhoz képest, hogy 2012-ben regisztráltál, nem vagy képben a fórummal, ha "jólsejtem"...
passzív megfigyelő vagyok
miért kéne egyébként képben lenni? abban hogy neki lehet szavanként 2 hibát véteni helyesírásban?
sparkafer
Hozzászólások: 14090
30-347-1939
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46673 Dátum:
2015 Június 02, 22:07:42 »
Idézetet írta: gsattila - 2015 Június 02, 21:05:30
Maresznak lehet
Csak vigyorgok magamban
gsattila
Hozzászólások: 11539
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46672 Dátum:
2015 Június 02, 21:05:30 »
Maresznak lehet
Idézetet írta: moody - 2015 Június 02, 20:24:39
azért a nyelvtannáci topikon nem hajtottad csapágyasra az egér görgőjét ha jólsejtem
Protheus
Hozzászólások: 20674
Pődör Gergely
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46671 Dátum:
2015 Június 02, 21:04:00 »
Idézetet írta: moody - 2015 Június 02, 20:24:39
azért a nyelvtannáci topikon nem hajtottad csapágyasra az egér görgőjét ha jólsejtem
te meg ahhoz képest, hogy 2012-ben regisztráltál, nem vagy képben a fórummal, ha "jólsejtem"...
Buzi, aki fékez! :-)))
moody
Hozzászólások: 54
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46670 Dátum:
2015 Június 02, 20:24:39 »
Idézetet írta: Maresz - 2015 Május 31, 20:48:15
<beszúrt kép törölve>
lehet elengedném
Kinyirhatatlan 1,6 weber
90% kész 1698ccm motor
stb....
Már bizónyitott
azért a nyelvtannáci topikon nem hajtottad csapágyasra az egér görgőjét ha jólsejtem
Maresz
Hozzászólások: 19642
WWW.BUGGARAGE.HU
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46669 Dátum:
2015 Május 31, 20:48:15 »
lehet elengedném
Kinyirhatatlan 1,6 weber
90% kész 1698ccm motor
stb....
Már bizónyitott
WEBshop
http://retrocarclub.superwebaruhaz.hu/
Ha müszakivizsga vagy zöldkari kell és problémás az élet:06706223882;06706313882
Kedvezméynes kötelező bizti kötése!
Gyári vw audi seat skoda Alkatrészek beszerzése gyors határidővel,postázva
www.retroautoklub.hu
Narancs
Hozzászólások: 8926
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46668 Dátum:
2015 Május 13, 21:28:33 »
Idézetet írta: sleepAIR - 2015 Május 10, 20:48:27
Ez mennyire komplett es mennyi alja van? Reszletek erdekelnenek akar privatban is
2010-es képek,akkor még ilyen szépen nézett ki ez az autó,pedig akkor is már 9-10 éves magyarországi rohasztás után volt.
[a csatolmányt egy admin törölte]
sleepAIR
Hozzászólások: 3570
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46667 Dátum:
2015 Május 10, 20:48:27 »
Idézetet írta: ratro - 2015 Május 10, 10:19:38
150e Ft.
Ez mennyire komplett es mennyi alja van? Reszletek erdekelnenek akar privatban is
http://sleepair.blogspot.hu
Typ3 Variant ‘72
VW T2b
Hozzászólások: 3053
Egon a gyenge 70-330-9994
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46666 Dátum:
2015 Május 10, 10:52:06 »
Félbemaradt OT projekt alapja eladó. papiros, fix 400.000 Ft.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=667181413414590&set=pcb.667181573414574&type=1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=667181416747923&set=pcb.667181573414574&type=1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=667181406747924&set=pcb.667181573414574&type=1&theater
«
Utoljára szerkesztve: 2015 Május 10, 10:55:40 írta VW T2b
»
1970 VW 1300
1978 VW T2b
2004 Mercedes-Benz E 270 CDI T Avantgarde
2019 Hyundai Ioniq Electric
Qek Aero Hp 650
IFA HP 401
ratro
Hozzászólások: 4513
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46665 Dátum:
2015 Május 10, 10:19:38 »
150e Ft.
[a csatolmányt egy admin törölte]
ratro
Hozzászólások: 4513
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46664 Dátum:
2015 Május 10, 10:15:23 »
400e Ft.
[a csatolmányt egy admin törölte]
stonemen
Hozzászólások: 17352
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46663 Dátum:
2015 Május 07, 09:40:58 »
Nem, én még mindig csak a narancs 302-est próbálom valakire rámelegíteni... :-)
Idézetet írta: Zoli - 2015 Május 07, 08:38:32
Stone ez te vagy?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1200/volkswagen_1200_bogar-8950606
Zoli
Hozzászólások: 8690
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46662 Dátum:
2015 Május 07, 08:38:32 »
Stone ez te vagy?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/1200/volkswagen_1200_bogar-8950606
http://hapsi96.blogspot.hu/
Bill
Hozzászólások: 8632
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46661 Dátum:
2015 Május 01, 21:28:22 »
Idézetet írta: abes - 2015 Május 01, 21:22:08
Adta, csak neked extra kívánságod volt, hogy juttassa le Debrecenbe.
Milyen eszed van!
abes
Hozzászólások: 15065
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46660 Dátum:
2015 Május 01, 21:22:08 »
Idézetet írta: Bill - 2015 Május 01, 20:10:46
Anno 5-ért nem adta.
Adta, csak neked extra kívánságod volt, hogy juttassa le Debrecenbe.
Bill
Hozzászólások: 8632
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46659 Dátum:
2015 Május 01, 20:10:46 »
Idézetet írta: Protheus - 2015 Május 01, 19:32:11
megtaláltam. (Na jó, én nem, de Böbe :-))
Beszerzési ár alatt a tiéd, ha kell. Mennyiért vettem, nem emlékszel? :-D
Anno 5-ért nem adta.
Protheus
Hozzászólások: 20674
Pődör Gergely
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46658 Dátum:
2015 Május 01, 19:32:11 »
Idézetet írta: abes - 2015 április 29, 09:51:19
Tazoli féle...
megtaláltam. (Na jó, én nem, de Böbe :-))
Beszerzési ár alatt a tiéd, ha kell. Mennyiért vettem, nem emlékszel? :-D
Buzi, aki fékez! :-)))
LesL!E084
Hozzászólások: 1971
www.afkairsoft.com
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46657 Dátum:
2015 Május 01, 15:31:56 »
Sziasztok!
Keresek pair nélküli bogárkocsit, évjárat mindegy , állapota komplett és elfogadható legyen!
előre is köszönöm a segítséget!
Üdvw
gO LOW or gO hOmE
"Hasal a verda , karcol a padló.
Pattog az utas Leslie a ludas!" By:Spike
Bill
Hozzászólások: 8632
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46656 Dátum:
2015 április 30, 15:54:34 »
Idézetet írta: tati - 2015 április 29, 22:47:40
huh ennyire szar az autó hogy a leg értékesebb alkatrésze 5ezer forint?
Sokan vezetés közben (helyett) a kilométerórát bámulják, tudod?!
kövi
Hozzászólások: 1150
0620/5989495
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46655 Dátum:
2015 április 30, 10:57:48 »
Idézetet írta: tati - 2015 április 29, 22:47:40
huh ennyire szar az autó hogy a leg értékesebb alkatrésze 5ezer forint?
Nem teee
, csak itt sokan 68as óra fetisizták.
VW 1300 1968.06.
tati
Hozzászólások: 10790
Ízirájder 0630 9850919 ÖRÖM AZ ERŐ ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46654 Dátum:
2015 április 30, 08:23:56 »
Idézetet írta: slavia919 - 2015 április 30, 07:55:27
ha tudsz 5 ezerért 68-as órát akkor kérek 10-et
már elosztogattam őket volt 3
www.tatinson.hu
www.kck.hu
slavia919
Hozzászólások: 12091
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46653 Dátum:
2015 április 30, 07:55:27 »
Idézetet írta: tati - 2015 április 29, 22:47:40
huh ennyire szar az autó hogy a leg értékesebb alkatrésze 5ezer forint?
ha tudsz 5 ezerért 68-as órát akkor kérek 10-et
Keresek afterbe díszlécet kesztyűtartó ajtóra!
tati
Hozzászólások: 10790
Ízirájder 0630 9850919 ÖRÖM AZ ERŐ ÁLTAL
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46652 Dátum:
2015 április 29, 22:47:40 »
Idézetet írta: slavia919 - 2015 április 29, 11:00:27
68-as óra!!
Az a legértékesebb alkatrész a kocsidban azt tudtad?
huh ennyire szar az autó hogy a leg értékesebb alkatrésze 5ezer forint?
www.tatinson.hu
www.kck.hu
kövi
Hozzászólások: 1150
0620/5989495
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46651 Dátum:
2015 április 29, 22:34:30 »
Idézetet írta: slavia919 - 2015 április 29, 11:00:27
68-as óra!!
Az a legértékesebb alkatrész a kocsidban azt tudtad?
Nem, de akkor már drágakő lett nekem
VW 1300 1968.06.
slavia919
Hozzászólások: 12091
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46650 Dátum:
2015 április 29, 11:00:27 »
Idézetet írta: kövi - 2015 április 28, 15:50:43
Miközben itt ment a "piros bogi 250 000 ért saga", tőlem elvitték a zöld bogárkámat. Sajnos mennie kellett, lett belőle telek
anyumnak. Jó helyre került, Erdélybe ment szerető családhoz. Viszont be kell valljam, SZ@R bogár nélkül lenni, ez van.
Még a tavwaszi rallyn beszéltem Protival, hogy mi van a szürke bogarával?.
Hát ebből az lett, hogy kedvező ( NAGGGYON KEDVEZŐ) sporttársi segítséggel lett egy 1968.06 havi 1300 bogim
Most az átíratás intéződik, majd a jövő hónapban talpra áll a gépezet.
Aztán kiderült még valami: az autó a régi állatorvosunk autója volt.
Szóval van már kötődés hozzá.
És Gergőnek ezer hála a hozzáállásáért-segítségéért!!
Tehát
egyszerűen
,
jó érzéssel
,
sporttársi hozzáállással
vettem egy bogarat
folyt köv
68-as óra!!
Az a legértékesebb alkatrész a kocsidban azt tudtad?
Keresek afterbe díszlécet kesztyűtartó ajtóra!
abes
Hozzászólások: 15065
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46649 Dátum:
2015 április 29, 09:51:19 »
Idézetet írta: Protheus - 2015 április 28, 21:06:56
Maradt ? Miert, volt?
(en nem emlekszem, de barmi lehet!)
Tazoli féle...
péter
Hozzászólások: 1227
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46648 Dátum:
2015 április 29, 08:25:56 »
És milyen jó helyen parkolt.
Kell majd a helyére egy másik.
Idézetet írta: kövi - 2015 április 28, 15:50:43
Miközben itt ment a "piros bogi 250 000 ért saga", tőlem elvitték a zöld bogárkámat. Sajnos mennie kellett, lett belőle telek
anyumnak. Jó helyre került, Erdélybe ment szerető családhoz. Viszont be kell valljam, SZ@R bogár nélkül lenni, ez van.
Még a tavwaszi rallyn beszéltem Protival, hogy mi van a szürke bogarával?.
Hát ebből az lett, hogy kedvező ( NAGGGYON KEDVEZŐ) sporttársi segítséggel lett egy 1968.06 havi 1300 bogim
Most az átíratás intéződik, majd a jövő hónapban talpra áll a gépezet.
Aztán kiderült még valami: az autó a régi állatorvosunk autója volt.
Szóval van már kötődés hozzá.
És Gergőnek ezer hála a hozzáállásáért-segítségéért!!
Tehát
egyszerűen
,
jó érzéssel
,
sporttársi hozzáállással
vettem egy bogarat
folyt köv
Trau
Hozzászólások: 321
A firkász
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46647 Dátum:
2015 április 28, 22:23:03 »
Napsugarast!
Idézetet írta: kövi - 2015 április 28, 15:50:43
Hát ebből az lett, hogy kedvező ( NAGGGYON KEDVEZŐ) sporttársi segítséggel lett egy 1968.06 havi 1300 bogim
A legjobb évjárat, csak ajánlani tudom...
Üdv!
Trau
Protheus
Hozzászólások: 20674
Pődör Gergely
Re: Komplett autók
«
Hozzászólás #46646 Dátum:
2015 április 28, 21:06:56 »
Idézetet írta: abes - 2015 április 28, 20:59:14
Polcon maradt egy 68-as órád?
Maradt ? Miert, volt?
(en nem emlekszem, de barmi lehet!)
Buzi, aki fékez! :-)))
Oldalak:
1
...
20
21
22
23
24
[
25
]
26
27
28
29
30
...
1192
www.bogarhatu.hu - ahol a Bogarazás kezdődik
>
Hová tartozol?
>
Adok-veszek
> Téma:
Komplett autók
Ugrás:
Kérlek válassz egy célt:
-----------------------------
Hová tartozol?
-----------------------------
=> Bogaras fórumok
=> Népautós fórumok
=> Adok-veszek
===> Lomtár
-----------------------------
Web szerviz
-----------------------------
=> A szervizes mondta
=> Itt lehet anyázni a szervizt
Töltés...